Jędraszewski ma w nosie koronawirusa! Mimo kontaktu z zakażonym, odprawiał nabożeństwo.


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Arcybiskup Marek Jędraszewski odprawił mszę świętą dla Ogólnopolskiej Pielgrzymki Apostolatu „Margaretka”, która w sobotę 10 października dotarła do Łagiewnik. Metropolita pojawił się na uroczystościach, mimo że kilka dni wcześniej miał kontakt z osobą zarażoną koronawirusem. Czy w nosie ma covid?

Biskupi z całej Polski spotkali się na Konferencji Episkopatu. Wydarzenie wywołało emocje m.in. dlatego, że na zdjęciach udostępnionych w sieci biskupów uchwycono bez maseczek. W internecie pojawiły się także fotografie ze wspólnych obrad czy modlitw, w czasie których tylko nieliczni zakrywali usta i nos.

Teraz Archidiecezja Katowicka poinformowała, że abp Wiktor Skworc, który uczestniczył w zjeździe biskupów, jest chory na Covid-19. Mimo to w późniejszym czasie Arcybiskup koncelebrował wydarzenie obok Jędraszewskiego, co stanowi podstawę do podejrzeń, że mógł się zarazić od kolegi po fachu.

Nikt na razie nie informował nas o zakażeniu arcybiskupa Skworca. Metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski nie jest w związku z tym objęty kwarantanną. Od rana uczestniczy w uroczystościach religijnych – przekazał “Wyborczej” ks. Michalczewski, rzecznik krakowskiej kurii

Nasuwa się jednoznaczne pytanie. Czy zwykli obywatele będą przestrzegać reguł sanitarnych, skoro wysocy rangą dostojnicy kościelni i państwowi nie przestrzegają reguł, które sami narzucają?!

źródło: gazetakrakowska.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments