fbpx

Joanna Krupa na Instagramie. O takiej sylwetce marzy każda Polka


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Joanna Krupa, modelka pochodząca z Warszawy, po raz kolejny zelektryzowała swoich wielbicieli. Na Instagramie zamieściła efekty sesji fotograficznej w bardzo kusym bikini.

Instagram zadrżał w posadach z powodu najnowszych zdjęć skąpo odzianej polskiej supermodelki Joanny Krupy. Kuse bikini mocno odsłania idealną figurę naszej Joasi.

„Dżoana” urodziła się w 1979 roku w Warszawie. W wieku 5 lat wyjechała z rodzicami i młodszą siostrą Martą do Chicago w USA. Następnie rodzina zamieszkała w Los Angeles.

Młoda Joanna ćwiczyła taniec klasyczny, a w wieku 13 lat rodzice zapisali ją do szkoły dla modelek.

Krupa ma za sobą epizod sceniczny. Pod pseudonimem Regina Bartkowski zagrała w reality show Zostań laską Snoop Doga.

Po operacji powiększenia piersi Joanna rozpoczęła karierę fotomodelki. Od 2010 do 2019 roku jej zdjęcia pojawiły się w takich magazynach jak Playboy, Glamour, CKM, Cosmopolitan czy Viva! Gdy w 2019 roku była w ciąży, trafiła na okładkę Wprost. W 2017 roku, jako jedna z dwóch Polek (obok Sandry Kubickiej), zaprezentowała swoje akty na łamach magazynu Treats!

Joasia została też kilkukrotnie uznana za godną miana jednej ze 100 najgorętszych kobiet świata.  W latach 2005 – 2007 trzy razy uznał ją za taką kobietę miesięcznik Maxim. W roku 2007 Playboy uznał Joannę za jedną z 25 najseksowniejszych kobiet świata, a w rankingu miesięcznika CKM piękna fotomodelka zajęła 3 miejsce jako jedna z najbardziej seksownych Polek.

Nasza fotomodelka udziela się też w mediach. Jest jurorką w programie TVN Top Model, a także była prowadzącą programu TVN Misja pies oraz talk-show Showmaxu SNL Polska.

W USA Joanna Krupa poznała swoich dwóch mężów. Obydwaj są przedsiębiorcami.  Z pierwszym rozwiodła się w 2017 roku. Za drugiego wyszła w roku 2018 i ma z nim córkę, która urodziła się w 2019 roku.

Sesja na Instagramie – koniecznie zobacz!

Zachęcamy wszystkich fanów do odwiedzenia profilu naszej Joasi na Instagramie:

Szczególnie polecamy efekty najnowszej sesji w bikini. Na pewno przypadną państwu do gustu, a szczególnie brzydszym połówkom naszych pań.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments