Joe Biden 46 prezydentem Stanów Zjednoczonych


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Wszystko wskazuje na to że w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych zwyciężył kandydat demokratów. Walka była zacięta do ostatniego głosu jednak to ostatni głos należał do Joe Bidena który prawdopodobnie wygra wszystkie stany tzw. “rust beltu” czyli stany leżące nad tzw. “Wielkimi Jeziorami”

Trump – “Trzeba ponownie policzyć głosy”

Kandydat republikanów wyraził swoją dezaprobatę dla wyniku wyborów na swoim koncie na Twitterze i wzywa do ponownego przeliczenia głosów w stanie Wisconsin oraz Arizona. Gdzie Biden prowadzi. Po kilku Twittach konto ustępującego prezydenta zostało zawieszone, jednak po chwili zostało ponownie przywrócone. Ustępujący prezydent nie odda tak łatwo swojego stołka – z tego przecież jest znany Donald Trump.

Joe Biden zasiądzie na fotelu prezydenckim 21 stycznia 2021 roku

Dla Stanów będzie to oznaczało na pewno liberalizację i skręt w lewo w wielu Stanach, republikanom udało się jedynie obronić Senat, ostatnią nadzieją pozostają wybory Mid-Term w 2022 i nadzieja na odzyskanie Izby Reprezentantów, jednak to jeszcze za wcześnie aby o czymkolwiek mówić a wszelakie predykcje teraz wyglądają jak wróżenie z fusów. Joe Biden i Kamala Harris są oznakiem nadchodzącej liberalnej rewolucji która na pewno rozniesie się na cały świat, w tym na Polskę.

Mapa wyborów na żywo 2020 Zapraszamy na Fox News Channel, aby kontynuować relację i analizę. Q13 FOX

Wygrana Bidena to duży cios dla polskiej prawicy

Biden będzie kontynuował politykę wobec Polski zaczętą przez ustępującego prezydenta Donalda Trumpa, jednak możemy liczyć na to że prezydent będzie popierał aktywnie środowiska lewicowe w Polsce. Faworytami są Partia Razem oraz Koalicja Obywatelska, wsparcie prezydenta USA na pewno pomoże tym partiom na uzyskanie elektoratu w wyborach które odbędą się w październiku 2023 roku


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
4
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments