“Już nawet pozorów nie zachowują” Kurski wrócił aby robić kampanię Dudzie w mediach publicznych za publiczne pieniądze.


5.7k
Subksrybuj nas na Google News

W jednym z portali dobrej zmiany redaktorzy próbują tłumaczyć upokorzenie Dudy, przy okazji zdradzając jakie cele będzie realizowała telewizja publiczna za pieniądze obywateli.

Już nawet pozorów nie zachowują. Bracia Karnowscy wprost przyznają, że Jacek Kurski ma zostać znów prezesem TVP, aby zrobić porządną kampanię Andrzejowi Dudzie. Bo prezydentowi spadają notowania. I PAD się na to zgodził. Jak nisko upadliśmy jako państwo.- pisze dziennikarka Dominika Wielowiejska

Kurski lekiem na spadające sondaże Dudy.

Publicyści próbują tłumaczyć upokorzenie Dudy przez Kaczyńskiego, który wystawił prezydenta na śmieszność. “Prawda jest inna” – twierdzą powołując się przy tym na anonimowych rozmówców obozu władzy. Jeżeli to prawda to dlaczego rozmówcy są anonimowi ? Kogo się boją?

Przekonanie, że to chwilowy spadek notowań może być mylne. Poszły już gigantyczne obietnice, trzynasta emerytura wypłacona, a z drugiej strony sporo obietnic nie zrealizowanych takich jak kwota wona od podatku, Frankowicze, likwidacja NFZ, emerytury bez podatku, równe dopłaty dla rolników, likwidacja śmieciówek itd.

Czytaj również ; Aż 20 proc mniej dla Dudy. Potężne tąpniecie w sondażach. Będzie zmiana kandydata? Czy teraz rząd ogłosi stan klęski żywiołowej, a może nie opublikuje uchwały PKW?

Duda jest wciskany wszędzie, w każde przemówienie Morawieckiego. Prezydent jest zaangażowany w budowę szpitali, ratowanie mionów miejsc pracy itd. Nie pomaga dlatego, że to już nie jest problem samego kandydata PiS, to problem PiS i codziennie wybuchających afer, takich jak ta z Szumowskim w której tle są setki milionów złotych. Hamulce w PiS puściły a ręczny czyli Kaczyński nie działa, bo każdy wie że to długo nie potrwa i chce napełnić kieszenie.

Co wymyśli Kurski co “głupi lud kupi” ?

Należy się spodziewać, że pojawią się kolejne obietnice w stylu Kurskiego “głupi lud to kupi” . Pewnie emerytura w wieku trzydziestu lat 2 tys dla każdego bezrobotnego żeby nie musiał szukać pracy i inne absurdy na które suweren może dać się złowić.

Dwa miliardy za media które robią kampanię wyborczą.

Andrzej Duda podpisał warunkowo ustawę, która daje corocznie wpływy mediom narodowym dzięki temu nie musza sie martwić o konkurencyjność i przychody z reklam. Mogą mówić co chcą i robić co chcą.

Absurdy w PiS ? Nie.

Duda podpisał 2 miliardy pod warunkiem usunięcia Kurskiego. Kurskiego usunęli tak naprawdę na półtora dnia, bo mianowali go doradcą prezesa TVP. Teraz Kurski wraca i będzie prowadził kampanię Dudy, który chce go usunąć z TVP. PiS liczy na to że to tylko Kurski może doprowadzić do zwycięstwa Dudy. Powstaje pytanie jak to wszystko trzyma się całości? Odpowiedź jest prosta – kasa misiu, kasa

Kurski, o którego odwołanie walczył Prezydent Duda, wraca na stanowisko prezesa TVP. Tuż przed wyborami Naczelnik Kaczyński pokazał Panu Prezydentowi gdzie jest jego miejsce a Polakom czym jest u nas Urząd Prezydenta 🙂 Dobrego Dnia. – napisał Paweł Kukiz


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5.7k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments