Kaczyński o Rydzyku “Trzeba się mu kłaniać w pas” mówi w imieniu milionów Polaków.


3 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

„Trzeba się w pas kłaniać ojcu dyrektorowi”. Jarosław Kaczyński chwali ojca Rydzyka i dziękuje w imieniu milionów Polaków.

Jak co roku w Toruniu odbył się zjazd pod hasłem “Dziękczynieniu w Rodzinie” Na takie dziękczynienie liczył ojciec Tadeusz Dyrektor. Wybory wygrane, media rydzykowe miały w tym swoją zasługę. W podziękowaniu kolejne miliony popłynęły do kasy Rydzyka, w czym na bieżąco skrupulatnie informowaliśmy.

Czytaj także 7 milionów od PZU dla Rydzyka i Pietrzaka!

Szkoła Rydzyka “dokształca” prokuratorów. Chętnych brak, przełożeni naciskają. Kolejny strumień pieniędzy do Torunia.

Jakiś niecały miesiąc temu Kaczyński dziękował Rydzykowi za Park Pamięci Narodowej wybudowany za kilka milionów złotych z pieniędzy publicznych. Na dziękczynnym spotkaniu organizowanym pod patronatem Ministra Obrony Narodowej wygłosił kolejną laurkę. Stwierdził że przemawia i dziękuje w imieniu milionów Polaków.

– Trzeba dziękować, trzeba się w pas kłaniać ojcu dyrektorowi i tym wszystkim ojcom, i wszystkim ludziom, którzy to niezwykłe dzieło wspierają. Ja to czynię w imieniu mojej partii, w imieniu tych wszystkich, którzy nas poparli w ostatnich wyborach, czyli milionów Polaków, którzy są wdzięczni za to, że jest w Polsce ciągle rozszerzana, rozbudowywana instytucja niezwykła, łącząca to wszystko, co łączy się z nauką Chrystusa z działaniem w realnym życiu społecznym, które tworzy, buduje od fundamentów, aż po same szczyty – dodał Jarosław Kaczyński.

Podziękowania od narodu. Rydzyk rozdaje gotowe blankiety do przelewów

Rydzyk narzeka na brak wpływów. Skarży się na mają oglądalność jego programów, oraz mało chętnych do zakupu jego wydawnictw prasowych. Ostrzega nawet przed zamknięciem nie dochodowych katolickich periodyków.

Nasze media istnieją dzięki łasce Pana Boga i pomocy świadomych i odpowiedzialnych katolików i Polaków. Szanowni Państwo, Kochana Rodzino Radia Maryja, mimo trudności, z jakimi się borykamy, jeszcze bardziej prosimy o pomoc. Pamiętajcie o niej zwłaszcza teraz, w tej trudnej sytuacji. Pamiętajcie teraz i każdego miesiąca. Bez tej pomocy grozi nam zamknięcie Radia Maryja i Telewizji Trwam. Podobnie bez kupowania, najlepiej zaprenumerowania „Naszego Dziennika” też grozi jego zamknięcie. Czy możemy na to pozwolić przy morzu mediów liberalno-lewicowych i naszym niewielkim procencie mediów katolickich i polskich? – mówił ojciec Rydzyk.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
2 miesięcy temu

tym dwóm jedynie co się należy to dobry kopniak w łeb to im nie zaszkodzi bo jest im niepotrzebny

To jest zlo
To jest zlo
2 miesięcy temu

To żenada co te dwa karły robią jeden na legalu kradnie (w imię boga) a drugi sie cieszy i pomaga to wstyd. Najgorsze jest to że ludzie to popierają

europ
europ
Odpowiedź do  To jest zlo
2 miesięcy temu

nie ludzie tylko pisojeby a to różnica smutne tylko jest to że jest ich tylu