fbpx

Kaczyński: Platforma Obywatelska to lewicowy ekstremizm! Zaskakujące…


3 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Kaczyński i Platforma Obywatelska… Nie od dziś wiadomo, że żyją jak pies z kotem! Tym razem Kaczyński uważa, że Platforma Obywatelska się zmieniła. Prezes PiS-u jest pewny. ,,Platforma poszła bardzo ostro w lewo, w stronę lewackiego ekstremizmu, co nas trochę zaskakuje” Czy to nowa strategia opozycji? Tak uważa Kaczyński. Dodatkowo powiedział ,,To Wszystko jest nowym-starym pomysłem, by nas pozbawić władzy”

Jarosław Kaczyński uważa, że Platforma się zmienia…

Platforma Obywatelska zmienia się? To oczywiste! Jednak czy wszyscy uważają jak prezes PiS-u? Jarosław Kaczyński twierdzi, że ,,Platforma poszła bardzo ostro w lewo, w stronę lewackiego ekstremizmu”. Dodatkowo podkreśla, że jest tym faktem zaskoczony! Jednak czy na pewno jest zaskoczony, możliwe że nie. Na przykład może to być częścią taktyki. Ponieważ takimi twierdzeniami prezes PiS-u odstrasza prawicowych wyborców od głosowania na partię opozycyjną. Dodatkowo Jarosław Kaczyński uważa, iż jego partia jest prawdziwą ikoną prawej flanki! Ponadto stwierdził ,, Prawą flankę utrzymujemy i jesteśmy na niej mocni. Nie pójdziemy na lewo! “

Kaczyński dla Gazety Polskiej.

Prezes PiS w wywiadzie dla gazety opowiedział m.in. o kwestii porozumienia w ramach UE w sprawie budżetu i tzw. korona-funduszu. Natomiast na pytanie, czy ostry ton wypowiedzi polityków PiS przed szczytem UE to był blef, Kaczyński odpowiedział.

“Byliśmy i jesteśmy zdeterminowani w kwestii obrony naszej suwerenności. Jednak nie będzie naszej zgody na narzucanie Polsce rozwiązań sprzecznych z naszą kulturą i tradycją, do podporządkowania naszego kraju głównym unijnym graczom. Nic się nie zmieniło i nie zmieni w tej sprawie. Dlatego twardo negocjowaliśmy i domagaliśmy się bardzo precyzyjnych zapisów chroniących naszą wolność”. Prezes PiS zaznaczył również, że Polska była gotowa “iść drogą niezgody na budżet”

Dodatkowo dopowiedział ,,póki my rządzimy, pozycja naszego państwa zawsze będzie tak twardo broniona, ale broniona racjonalnie, z głową i jak widać niezwykle skutecznie. Nie mamy kompleksów, nie jesteśmy jakąś gorszą częścią UE. Nie. Jesteśmy pełnoprawnym, dużym, silnym państwem członkowskim i nikt nas nie będzie sprowadzał do parteru. Polacy mają być we wspólnocie tak samo szanowani jak Niemcy i Francuzi”

O spotkaniu Donalda Tuska z Martą Lempart dość kontrowersyjnie napisał TVP INFO.

,,Jak nisko upadł Donald Tusk, spotykając się z Martą Lempart. Człowiek, który do niedawna – jakkolwiek padało wiele zastrzeżeń do jego działalności politycznej – zajmował przez dwie kadencje, a więc okres pięciu lat, jedno z najważniejszych stanowisk w strukturze Unii Europejskiej, przyjął w Brukseli marną pod każdym względem figurę. W dodatku nadając  jej wizycie oficjalny, polityczny charakter.”

Kaczyński: ,,Unijna większość będzie łamać zawarte

W Szwajcarii przegłosowano rewolucyjne zmiany dla osób LGBTI. Tymczasem w Polsce…


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
9 miesięcy temu

kaczor twój pis i ty skręciliście w kierunku faszyzmu waszym guru jest adolf hitler

***** ***
***** ***
9 miesięcy temu

P?⚡⚡lam to ideologia nie ludzie!!!

Acdc
Acdc
9 miesięcy temu

ludzie odwracają sięod oszustów i ciemiężycieli,mamay XXI wiek