fbpx

Kaczyński zaatakował w sejmie. “zdejmijcie te błyskawice essmańskie… macie krew na rekach” Pełne nagranie.


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Trwa posiedzenie sejmu. Tuż po ogłoszeniu przerwy przez marszałek Witek z powodu zgłoszenia pobicia przez policje marszałka Czarzastego, na mówcę wszedł Kaczyński i w ostrych słowach zaatakował opozycję.

Po ogłoszeniu wyniku głosowania poseł lewicy Gawkowski wszedł na mównicę i poinformował o pobiciu przez policje marszałka Czarzastego. Potem jego miejsce zajęła koleżanka z lewicy informując że w centrum Warszawy trwają demonstracje, a służby porządkowe zachowują się agresywnie w stosunku do protestujących kobiet i młodzieży.

W związku z tą sytuacją marszałek Witek chciała oddać prowadzenie obrad innemu marszałkowi i podjąć interwencję w sprawie pobicia Czarzastego. Ogłosiła przerwę, ale Jarosław Kaczyński wszedł na mównicę i zabrał głos

– Najpierw to łaskawie zdejmijcie te błyskawice essmańskie. A po drugie wszystkie te demonstracje, które popieraliście…. otóż jest tak, że wszystkie demonstracje kosztowały życie wielu osób. Macie krew na rękach – powiedział Kaczyński. – Nie powinno was być w tej izbie. Dopuściliście się zbrodni – dodał Kaczyński .

Posłowie zaczęli skandować: “będziesz siedział”.

– Jeżeli w Polsce będzie praworządność, to wielu z was będzie siedziało – powiedział na koniec wicepremier ds bezpieczeństwa Kaczyński.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
5 miesięcy temu

jarosław kaczyński polski hitler drze mordę żeby zdęli maseczki z błyskawićą jakby się uczył to by wiedział że jego protoplaści nosili dwie litery SS i oznaczały skrót formacji mundurowej Schutzstaffel