fbpx

“Kaczyński zawiesił” policjantów z Żoliborza. “Nie dopełnili obowiązków”


1 comment, 6
Subksrybuj nas na Google News

Nowe informacje w sprawie niedawnej akcji aktywistów pod domem Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu. Zawieszono w czynnościach kilku funkcjonariuszy, w tym zastępcę komendanta żoliborskiego komisariatu poinformowała rzeczniczka komisariatu. Policjanci mieli nie reagować na zawieszenie baneru na płocie posesji Jarosława Kaczyńskiego.

W środę, 28 października na płocie posesji Jarosława Kaczyńskiego przy ul. Mickiewicza kilka osób powiesiło wieszaki, pampersy i kartki z literami. Tworzyły one niecenzuralny napis znany z ulicznych manifestacji: „Wypier…”. Policjanci nie reagowali przez co narazili się swoim przełożonym.

Za niedopełnienie obowiązków i niepowstrzymanie protestujących przed tą akcją zawieszeni zostali: zastępca Komendanta Komisariatu Policji Warszawa-Żoliborz nadkom. Robert Jurkowski oraz czterech policjantów z wydziału prewencji. Informację podał portal wp.pl.

Rzeczniczka komendy z Żoliborza, w rozmowie potwierdziła, że w sprawie policjantów prowadzone jest postępowanie dyscyplinarne.

Naruszenie dyscypliny służbowej przez policjantów mogło przejawiać się brakiem reakcji funkcjonariuszy na popełnione wykroczenie. W związku z powyższym zawieszonych zostało sześciu funkcjonariuszy na okres miesiąca. Sprawa jest wyjaśniana – informuje.

Dodaje, że z uwagi na trwające postępowanie do czasu jego zakończenia sprawa nie będzie szerzej komentowana.

Poniżej udostępniamy filmik nagrany przez aktywistów:

źródło: wyborcza.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 6

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
19
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
qpa
qpa
1 rok temu

Brawo !