fbpx

Kaczyński zażądał dostępu do wódki w imieniu Polaków, bo w życie miała wejść prohibicja po 19-stej.


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Rząd miał w szufladzie gotowy projekt zakazujący sprzedaży alkoholu po godzinie 19:00, ale na ich wprowadzenie nie zgodził się w ostatniej chwili szef wszystkich pisowskich szefów – Jarosław Kaczyński we własnej osobie! Szef PiS stwierdził, że wyborcy takiego ograniczenia by mu nie wybaczyli. Jak wynika z doniesień medialnych, działacze partyjni uprzedzali “górę”, że elektorat nie będzie zadowolony i może władzy tego nie wybaczyć.

Do zakazu sprzedaży alkoholu rząd podchodził już dwa razy. Prohibicja miała stać się częścią etapu odpowiedzialności, czyli obostrzeń mających obowiązywać jeszcze w tym roku. Ostatecznie jednak przeważyły interesy polityczne. (Skoro w demokracji głos profesora równy jest z głosem “menela” to prezes korzysta! Walczy o każdy głos…)

Gdy wieści o przygotowanym zakazie sprzedaży alkoholu rozeszły się wśród polityków PiS z całego kraju, ci natychmiast wszczęli alarm.

Dostawaliśmy sygnały, że czego jak czego, ale jakichkolwiek zakazów związanych z wódką ludzie nam nie wybaczą. Przeciwko nam mogli wystąpić nasi zwolennicy, ale też ci którzy do tej pory do polityki się nie mieszali i nie chodzili np. na wybory. – mówił działacz PiS – Wyborczej

Pojawiały się także głosy, że budżet w kryzysowej sytuacji potrzebuje wpływów z akcyzy, a wprowadzenie częściowej prohibicji może wywołać wśród posłów PiS rozłam podobny do wywołanego przez „piątkę dla zwierząt”. Dlatego stanowcza deklaracja prezesa Jarosława uspokoiła nastroje. Bynajmniej w temacie alkoholu.

Czytaj także: Płk. Mazguła zaorał Schetynę! “Gów*o prawda! Jakim prawem ponownie robi Pan z aborcji politykę obłędu niekompetencji i podłości…”

źródło: wp.plPodoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments