fbpx

Kaczyński zignorował swoją minister Marlenę Maląg. Wyszedł z sali


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Minister rodziny i polityki społecznej wygłosiła dzisiaj w Sejmie przemówienie dotyczące wsparcia dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. Nie wszyscy jednak byli nim zainteresowani. Jarosław Kaczyński postanowił wyjść z sali obrad.

Kiedy minister wymieniała, co dobrego zrobił rząd dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin Jarosław Kaczyński wyszedł z sali. Powiedziała między innymi, że w 2020r. na wsparcie takich osób nakłady wynosiły 27 miliardów złotych. Po tym przemówieniu minister musiała jednak opuścić salę, ponieważ taki wniosek złożył wicemarszałek Ryszard Terlecki.

“Sytuacja się nieco uspokoiła. Odblokujemy mównicę. Mam nadzieję, że awantury się nie powtórzą” – powiedział wicemarszałek Terlecki.

“Nie powiedziała ani jednego słowa prawdy”

Anna Glinka to matka 24-letniego niepełnosprawnego Adriana. Brała udział między innymi w 40 dniowym proteście w Sejmie o 500 zł na opiekę nad swoimi dziećmi. Jak twierdzi kobieta w rozmowie dla TVN24 – “Nie otrzymujemy żadnej pomocy. Brak jest pieniędzy na leki, na sprzęty rehabilitacyjne. Każdą złotówkę musimy wyżebrać”. Glinka mówi także, że “każdą złotówkę musimy wyżebrać” oraz, że minister w swoim wystąpieniu “nie powiedziała ani jednego słowa prawdy”. Twierdzi także, że nie było żadnych propozycji na darmowy turnus rehabilitacyjny, nie ma możliwości uzyskania 100% refundacji na leki.

Źródło: TVN24.pl, wp.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ