Kaczyńskiemu mało wojny z Rydzykiem. Publicznie strofuje Andrzeja Dudę.


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Kaczyński zdaje się być nastawiony skrajnie bojowo do tych, którzy próbują stanąć mu na drodze do władzy absolutnej. Niedawno wdał się w wielki konflikt z ludźmi Rydzyka i skrajną prawicą, mocno wspierając wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt futerkowych. Prezes PiS stał się nawet twarzą tego “ludzkiego” projektu. Tym razem Kaczyński nieoczekiwanie uderzył w Prezydenta Dudę. Czy szykuje się wojna na szczytach władzy?

W trakcie bojów ze środowiskiem Radia Maryja i z koalicjantami w sprawie rekonstrukcji rządu – Jarosław Kaczyński postanowił uderzyć w Andrzeja Dudę! Czy prezes PiS, ustawiając prezydenta do pionu, chce go nastraszyć? A jeśli Duda się zdenerwuje i zacznie organizować ośrodek władzy wokół siebie i swoich ludzi? Takie pytania zdają się być uzasadnione. Prezes PiS w wywiadzie dla “Sieci” tak odniósł się do relacji z Dudą.

Myśmy zawsze go popierali, robiliśmy wszystko, bo go wybrać po raz drugi, co – jak widać – okazało się w pewnym momencie zadaniem trudnym – ocenił Jarosław Kaczyński

W dalszej części, zamiast ugryźć się w język, lider partii rządzącej wylał swoje żale do głowy państwa.

Natomiast pewne działania prezydenta z poprzedniej kadencji były dla nas zaskakujące i chociaż wiem, że prezydent ma tu inna ocenę, nie przyczyniły się do pozytywnych zmian w Polsce. Mam nadzieję, że z tego będą wyciągniete wnioski – mówił Kaczyński.

W sprawie słów prezesa PiS póki co Andrzej Duda nie zabrał głosu i zapewne nie zabierze. Co powie Prezes jest święte, a wszelkie głosy krytyki natychmiast niwelowane są przez propagandowe machiny partyjne. Nie ma tu miejsca na krytykę władz, chyba, że Andrzej Duda planuje wybić się na niepodległość. W końcu sam mówił, że Prezydent w drugiej kadencji odpowiada tylko przed historią i Bogiem. Czekamy na dobry krok, prezydencie!

Czytaj także: Premier skłamał, mówiąc o zerowym wzroście bezrobocia?! Dane GUS wskazują, że to koniec rynku pracownika.


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: se.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments