Karczewski na koronawirusa zaleca jabłka, mogą być też dwa jabłka


1 comment, 5
Subksrybuj nas na Google News

“Proponuję jabłka. Są niezwykle zdrowe” Stanisław Karczewski odpowiedział zapytany o sposoby zapobiegania zakażeniem koronawirusem.

Mazurek pytał o to co rząd zrobił aby przez pięć miesięcy przygotować się na przyjście drugiej fali koronawirusa. Marszałek Karczewski wymienił litanie działań i podkreślał że sytuacja nie jest jeszcze dramatyczna. Prowadzący próbował uzyskiwać konkretne odpowiedzi, ale na każde pytanie odpowiedzi pyły podobne i podkreślały jak dużo zrobił rząd.

Jabłka na koronawirusa

Karczewski: Koronawirus? “Sytuacja jest trudna, ale nie dramatyczna”. To prawda dramatyczne są działania rządu i pomysły działaczy dobrej zmiany. Przypomnijmy Głowy Inspektor Sanitarny na początku epidemii polecał “lód w majtkach” Dziś jeden z liderów PiS – lekarz poleca jabłka

Zachęcam do jedzenia owoców, zachęcam do aktywności fizycznej, do podnoszenia odporności – przekonywał. Dwa jabłka to będzie wystarczające. To myślę 20-30 dkg – dodał.

Twierdzi że mówi to całkiem poważnie i że  Nie można tego bagatelizować – podkreślił gość Roberta Mazurka.

Pytanie do naszych czytelników. Ponieważ marszałek nie wymienił jakiś specjalnych gatunków jabłek, więc czekamy na wasze fachowe propozycje.

Źródło RMF.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
3
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
1 dzień temu

karczewski nie chwal się dyplomem lekarskim bo z takimi metodami leczenia obrażasz nauki medyczne a nawet szamanów z buszu uważam że żarty z pacjentów powinny przynieść skutek taki że karczewski powinien mieć zakaz wykonywania zawodu dożywotnio i odebrane tytuły naukowe o ile je ma