Kierownik i Konduktorka z Intercity zarażeni Koronawirusem.


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Kierownik i konduktorka z warszawskiej sekcji PKP InterCity , zakażeni koronawirusem. Obsługiwali trasy do Trójmiasta , Katowic, Wrocławia.

Jak Podaje rzeczniczka prasowa PKP Intercity Katarzyna Grzduk , przewoźnik uruchomił procedurę powiadomienia rodzin w/w osób. Jak możemy przeczytać :Ponieważ spółka PKP Intercity zapewniła, że wprowadziła procedury, które realizują wysoki standard bezpieczeństwa – osoby, które zachorowały były w maseczkach podczas wykonywania swoich obowiązków, były zabezpieczone dezynfekcją rąk, rękawiczkami, nie ma takiej konieczności na razie ogłaszania i poszukiwania pasażerów, którzy mogliby mieć kontakt z konduktorką – powiedziała rzecznik.

zakażeni pochodzą z powiatu siedleckiego w województwie mazowieckim i z Działdowa w województwie warmińsko-mazurskim, a na kwarantannę zostało skierowanych 23 pracowników.

Po otrzymaniu informacji z powiatowych stacji sanitarno-epidemiologicznych o dwóch potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem u pracowników drużyn konduktorskich, natychmiast zostały ustalone dane pozostałych osób, z którymi ci pracownicy mieli kontakt. Osoby te zostały niezwłocznie powiadomione o zaistniałej sytuacji i zostały odsunięte od czynności służbowych, by uniknąć dalszego kontaktu z podróżnymi i innymi pracownikami PKP Intercity – powiedziała Grzduk

Zapewniła, że „pociągi, w których świadczyli pracę, zostały w pełni zdezynfekowane”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments