fbpx

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się?


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Byli jedną z najbardziej znanych par na świecie. Po prawie siedmiu latach, małżeństwo Kim Kardashian i Kanye West może wkrótce się skończyć.

Wiele  źródeł podaje informacje, że 40-letnia gwiazda reality show “Z kamerą u Kardashianów” przygotowuje się do złożenia pozwu o rozwód. PageSix podaje, że Kim zatrudniła już słynną prawniczkę gwiazd, Laurę Wasser. Prawniczka prowadziła także pierwszy rozwód Kim z koszykarzem Krisem Humphriesem.

Życie na podglądzie

Plotki o rozwodzie krążyły już w 2016 roku, po tym, jak raper trafił do szpitala z powodu wyczerpania. Pojawiły się doniesienia o kłopotach w ich małżeństwie. Mówiono o związku bez namiętności i frustracji spowodowanej działaniami męża. Latem raper twittował wyznając, że zamierza porzucić żonę, oraz że oskarża ją o zdradę. Wpisy szybko usunięto. Kayne publicznie mówił o swoim zdrowiu psychicznym i chorobie dwubiegunowej. W ramach serii Lettermana na Netflixie, raper powiedział Davidowi Lettermanowi: „Masz ten moment, w którym czujesz, że wszyscy chcą cię zabić. Prawie nikomu nie ufasz (…) Teraz każdy jest aktorem. Wszystko to spisek. Czujesz, że rząd wkłada ci żetony do głowy (…), że jesteś nagrywany” – powiedział. Kim w  wywiadzie dla American Vogue w 2019 roku nazwała to procesem emocjonalnym.

Mówi się, że oboje mieli inne podejście do życia. Kim miała dość niedojrzałego męża. Natomiast raper nie mógł znieść sztucznie wykreowanego świata rodziny Kardashianów.

Święta bez Kanye

Bardzo wymowna jest seria zdjęć ze świąt, które Kim Kardiashian udostępniła na swoim instagramie. Rapera nie ma na żadnej świątecznej fotografii. Źródła potwierdzają, że Kanye w ostatnich miesiącach mieszkał w domu w Wyoming. Jego żona przebywała wtedy z dziećmi w Kalifornii. Przyjaciel Kardashian West, który ze względu na delikatną sytuację poprosił o anonimowość powiedział CNN: “Od kilku miesięcy mieszkają osobno”.

Ikoniczna para

Kim Kardashian i Kanye West byli jedną z najbardziej ikonicznych par showbusinessu. Stali się częścią kultury popularnej. Ich pierwsza córka North urodziła się w 2013 roku. Kanye oświadczył się Kim na praktycznie pustym stadionie sportowym przy dźwiękach zatrudnionej orkiestry. Całe to wydarzenie oglądała z pobliskiej sceny, rodzina Kim a widzowie mogli obejrzeć to wydarzenie w reality show “Z kamerą u  Kardashianów”. Mają czworo dzieci: córki North (urodzony w 2013) i Chicago (urodzony w 2018) oraz synów Saint (urodzony w 2015) i Psalm (urodzony w 2019). 

Bilioner Kanye West 

Kanye West i Kim Kardashian mogą potencjalnie toczyć ze sobą wojnę finansową po tym, jak pojawiły się wieści o “nieuchronnym” rozwodzie. Media donoszą, że przy podziale majątku przedmiotem sporu może stać się ich kalifornijska posiadłość w Calabasas. Jej wartość szacuje się na 60 mln dolarów.  Właścicielką całej ziemi i sąsiadujących z nią działek jest Kim, a właścicielem samego domu jest Kanye.  Forbes nazwał Westa miliarderem w kwietniu na podstawie jego udziałów w Yeezy. Przykład pary pokazuje, że pieniądze szczęścia nie dają.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ