fbpx

Kolejna wpadka Andrzeja Dudy. Tym razem na Węgrzech [VIDEO]


1 comment, 13
Subksrybuj nas na Google News

Andrzej Duda odbywa szóstą wizytę na Węgrzech w trakcie swojej kadencji. Jej celem jest dyskusja w sprawie zacieśniania współpracy w regionie. W związku z kryzysem migracyjnym, w obrębie Grupy Wyszechradzkiej pojawiły się wymagające wyzwania. W pierwszej chwili może wydawać się to nieprawdopodobne, ale prezydent stracił dziś orientację, idąc po czerwonym dywanie. Odbyło się to w obecności kilkudziesięciu świadków.

Prawo serii?

Andrzej Duda notuje nie najlepszą passę podczas ostatnich wizyt zagranicznych. Całkiem niedawno pogubił się, będąc w Mołdawii. Potrzebował pomocy prezydent tego kraju, Mai Sandu. Gdyby nie ona, doszłoby do dyplomatycznego faux pas. Znajomość protokołu okazała się zbyt skomplikowana dla polskiej głowy państwa. Dopiero po kilku sekundach dawania znaków, że stoi po niewłaściwej stronie, dotarło do niej, iż musi ją zmienić.

Od tych wydarzeń minęło zaledwie kilkanaście dni, a Andrzej Duda znowu stał się obiektem memogennych drwin. Prezydent pomylił kierunki, przemieszczając się po czerwonym dywanie, na oczach kamer. Po raz kolejny musiał korzystać z pomocy przewodnika, żeby dotrzeć do celu. Mimo, że trasa wydaje się bardzo krótka, głowa państwa zaprezentowała problemy z obraniem właściwej strony marszu. Redakcja Wiadomości pokazała ten materiał, wycinając kompromitujący moment. Nagranie kończy się dosłownie sekundę przed pogubieniem prezydenta. Poniższe pochodzi z relacji na żywo.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 13

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
3
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
28
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gryfek oo4
Gryfek oo4
2 miesięcy temu

Jest tak rozgarnięty, że nie wie w którą stronę ma iść.