fbpx

Kolejny atak szczujni. “Trzaskowski parodiuje parodiuje Papieża” Są trzy prawdy – ks Tischner.


1.2k
Subksrybuj nas na Google News

“Parodiowanie wizyty papieża” Wiadomości sięgają kolejnego dna w kolejnych atakach na Rafała Trzaskowskiego.

Jan Paweł II zapewne nie pochwaliłby telewizji publicznej za zmasowaną nagonkę na Rafała Trzaskowskiego.

Kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski rozpoczął swoją wizytę na Podhalu od śniadania na polanie Pod Lipkami u znanej góralki Zofii Karpiel.

Rafał Trzaskowski w Zakopanym

Rafał Trzaskowski mówi o nowej nadziei, mówi o nowej solidarności, która rodzi się w ludziach. Osoby które pamiętają czasy wizyt Jana Pawła II oraz czasy narodzin Solidarności, mogą dziś odczuwać to samo. Ale gdzie tu parodia ? Parodią można raczej nazwać wydanie Wiadomości TVP.

Na powitanie kandydata Jagna Marczułajtis-Walczak lokalna posłanka KO powiedziała ;

– Mam zaszczyt i honor przywitać prezydenta Rafała Trzaskowskiego, naszego kandydata na urząd prezydenta Polski – mówiła posłanka. Oznajmiła też, że „dla nas górali jest dziś symboliczny dzień – 6 czerwca przypada 23. rocznica wizyty Jana Pawła II w Zakopanem”.

– Mamy nadzieję, że dzisiaj wizyta pana Rafała Trzaskowskiego będzie dla nas symboliczna i również będzie dla nas szczęśliwa, ponieważ wszyscy jako Polacy od Gdańska po Zakopane chcemy tej zmiany – mówiła Jagna Marczułajtis-Walczak .

Gdzie tu jest parodiowanie Ojca Świętego ?

TVP zarzuca Trzaskowskiemu popieranie mniejszości osób z LGBT, ale przecież to jest zgodnie z poglądami Papieża Franciszka.

“Jeśli ktoś jest homoseksualistą i z dobrą wolą poszukuje Boga, kimże jestem aby go oceniać”. Potem dodał, że “geje nie powinni być marginalizowani i powinni stanowić integralną część społeczeństw, w których żyją”. Papież przypomniał jednocześnie nauczanie Kościoła Katolickiego – według niego sam homoseksualizm nie jest grzechem. Całkiem niedawno amerykańskie media doniosły o tym, że Papież do chilijskiego geja – ofiary pedofilii powiedział: To, że jesteś gejem nie ma żadnego znaczenia! Bóg Cię kocha takim jakim jesteś. I nie ma żadnego znaczenia to co mówi inni ludzie”

“Czas, by rycerz z Giewontu się obudził, bo jest źle”

– Czas, by obudził się rycerz z Giewontu – mówił Trzaskowski, nawiązując do legendy, że zaklęty w górę rycerz wstanie, gdy Polska będzie w niebezpieczeństwie.

– Nie ma planu wychodzenia z epidemii, nie wiadomo, kiedy zostaną otwarte granice – mówił kandydat na prezydenta. Przypominał, że instruktorzy narciarstwa pracują także w lecie. Są przewodnikami tatrzańskimi, instruktorami pływania… – mówił.

Spytaliśmy go, jak się czuje na konserwatywnym Podhalu, bo prezydent Duda zawsze podkreśla, że czuje się tu doskonale.

– To jest nas dwóch – odpowiedział Trzaskowski. 

“Są trzy prawdy, jak mówił ksiądz Tischner. Święto prawda, tyż prawda i ta trzecia określana niecenzuralnym słowem”.

Ten cytat z księdza Tischnera wypowiedziany na Podhalu w Łopusznej przez Rafała Trzaskowskiego, w pełni oddaje przekaż Wiadomości TVP.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.2k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments