fbpx

Kolejny zakażony ksiądz rozdawał komunię!


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

W sieci nie milkną dyskusje dotyczące sensowności zamknięcia kościołów w tak dramatycznym momencie, w jakim znalazł się nasz kraj. Kler uważa się za wyłączony spod jurysdykcji prawnej, niekiedy wręcz rozstawiając i pouczając rząd. Niestety docierają kolejne informacje o zakażonych księżach, którzy mieli kontakt z wieloma wiernymi!

Za życiem, ale przeciw

Buta i arogancja duchowieństwa w kwestii pandemii zapisze się niechlubnie w historii naszego kraju. Część reprezentantów tej grupy zachowuje się, jakby w ogóle nie przejmowali się niczym. Oczywiście poza chęcią podreperowania funduszy, które gwarantuje liczne przybycie parafian do świątyń na Wielkanoc. Na profilach medialnych przedstawicieli księży trwa festiwal zakłamywania rzeczywistości i odklejenia. Nasuwa się pytanie, czy oni trzymają kontakt z bazą? Czy wiedzą, co się wokół nich dzieje?

Tym razem niepokojące komunikaty płyną z parafii w województwie pomorskim. “Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Człuchowie apeluje do osób, które w dniach 21 – 26.03.2021 r. uczestniczyły w mszach świętych w kościele p.w. św. Jakuba Apostoła w Człuchowie, aby pilnie zgłaszały się telefonicznie na infolinię Inspekcji Sanitarnej”. Kilka dni temu podobne zdarzenie miało miejsce w Sułowie, tam zachorowali wszyscy księża. Pytanie – co się jeszcze musi stać, żeby kler zrozumiał powagę sytuacji i skalę zagrożenia? Czy w momencie, gdy praktycznie całe społeczeństwo dotknęła fala wyrzeczeń, oni muszą mieć specjalne przywileje? Można odnieść wrażenie, że rząd jest na smyczy duchowieństwa, bojąc się podjęcia stanowczych działań.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments