Komentarz Giertycha. Totalna porażka Ziobry. Sąd odrzucił wszystkie argumenty w sprawie “Giertych, Krauze” Brak dowodów.


1 comment, 5
Subksrybuj nas na Google News

Brak dowodów, które uprawdopodobniałyby popełnienie przestępstwa. Tak argumentował poznański Sąd nie uznając wniosków prokuratury.

Podzielając zdanie mec Jacka Dubois, cała sprawa zaczyna wskazywać jednoznacznie, że chodziło o odsuniecie Romana Giertycha od sprawy Czarneckiego. Jak mówił mecenas Roman Giertych wszedł w posiadanie nowych dowodów wskazujących na winę jednego z najbardziej prominentnych polityków PIS.

Giertych, Krauze i dziesięciu oskarżonych. “Pomylono przychód ze stratą”

Głowy oskarżony w sprawie Ryszard Krauze składał obszerne wyjaśnienia, po wyjściu z sądu powiedział –

– Pomylono przychód ze stratą. Przyniosłem Polnordowi trzy razy bardzo dużo pieniędzy, możliwości zarobienia. A prokurator nie odczytał tego właściwie i pomyślał, że może coś uszczupliłem. Teraz się okazało, że sąd zrozumiał, no i w związku z tym jestem wolny do dalszych zajęć

Prokuratura występowała o tymczasowy areszt dla pięciu osób. Sąd odrzucił wszystkie wnioski i nie uwzględnił żadnego. Według sędzi Renaty Żurowskiej prokuratura nie przedstawiła dowodów, które uprawdopodobniałyby popełnienie przestępstwa.

Kochani! Jestem jeszcze bardzo słaby, więc jutro napiszę więcej.

Roman Giertych przebywa aktualnie w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, gdzie trafił po tym, gdy zasłabł w trakcie przeszukania jego domu w Józefowie. Biegli uznali, że Giertych nie może trafić za kratki, bo mogłoby to zagrozić jego życiu i zdrowiu.

W mediach społecznościowych zadowolony z orzeczenia Sądu napisał

Kochani! Jeste jezcze bardzo słaby, więc jutro napiszę więcej. Dziękuje wszystkim za słowa dobre. Cieszę się, że już dziś sąd w apoznaniu ocenił zarzut, który mam razem z Sebastianem i Piotrkiem i uznał, że jest nawet nieuprawdopodobniony! I ich wypuscil! Jest Sąd w Poznaniu!!!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
4
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
9 dni temu

dlatego uważam że po przegranych wyborach prze pisiorów nowy sejm powinien pierwszą ustawę przegłosować o przywrócenie kary śmierci dla całej wierchuszki pisowskiej, i ich przydupasów