Kompromitacja profesora historii. Jego “żart” o Bidenie zwalił internautów z nóg.


2 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Sławomir Cenckiewicz, Szef Wojskowego Biura Historycznego nie kryje swojego niezadowolenia z ogłoszenia Joe Bidena prezydentem Stanów Zjednoczonych. Z tego tytułu postanowił umieścić na swoim Twitterze post, który jest zdecydowanie nie na miejscu.

Joe Biden został wczoraj ogłoszony 46. prezydentem USA. Cały internet aż huczy od gratulacji, słów uznania, czy po prostu własnej opinii internautów. Nie brakuje też memów. Niestety, niektóre są bardzo nie na miejscu, a upublicznianie ich przez osoby publiczne stanowią poważne faux pas. Sławomir Cenckiewicz jest znany ze swoich skrajnych poglądów, którymi otwarcie dzieli się w sieci. Bez żadnych ogródek wspierał kandydaturę Donalda Trumpa. Gdy okazało się jednak, że prezydentem został ogłoszony jego przeciwnik, na twitterowym koncie profesora pojawił się niesmaczny wpis.

Żart pośród Grobu Nieznanego Żołnierza

Na zdjęciu ukazany jest odwrócony Joe Biden, który mówi “Thanks for voting!” czyli “Dzięki za głosy!”. Wszystko było by okej, gdyby nie to, że znajduje się on na… cmentarzu. Nie jest to zwykły cmentarz, ponieważ jak czytamy we wpisie Super Expressu to jeden z amerykańskich symboli, czyli Cmentarz Narodowy w Arlington, gdzie znajduje się Grób Nieznanych Żołnierzy – upamiętniających wojskowe ofiary armii USA z niemal wszystkich wojen, w których brały udział siły zbrojne Stanów Zjednoczonych. Spoczywają tam również bracia Kennedy, jest też miejsce pamięci astronautów, którzy zginęli w katastrofach promów kosmicznych “Challanger” i “Columbia”. 

Internauci nie przebierają w słowach. – Najgorsze jest to, że u tego faceta nie następuje żadna refleksja. Ciekawe, czy jak go postrzegają inni koledzy historycy; Brzydzę się Panem, brzydzę się wszystkiego co Pan robi i sobą reprezentuje. Niżej upaść się nie da; To prawda brzydzę się takim chamstwem i prostactwem! Jak można tak pomyśleć A jeszcze publikować! Wstyd panie Cenckiewicz!

Jest to z pewnością nieprzemyślana i poważna gafa wizerunkowa…

Źródło: se.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Albin Becherowski
2 miesięcy temu

To nie jest ani wpadka, ani gafa, tylko zwyrodnialstwo tego śmiecia Cenckiewicza i to do kwadratu.

Aneta
Aneta
2 miesięcy temu

Są ludzie uczciwi i są ci z PiSu.