fbpx

Konflikt na granicy to ustawka ciepłych ludzi z PiS? “Realizują ruską agendę”


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Polska nie potępiła Białorusi na forum OBWE, co może oznaczać, że Prawo i Sprawiedliwość “realizuje ruską agendę” – podaje portal wiesci24.pl.

Łukaszenka, Kaczyński

Rezolucję o potępieniu Białorusi podpisali przedstawiciele następujących trzydziestu pięciu państw uczestniczących w spotkaniu: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Kanada, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Czarnogóra, Niderlandy, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwajcaria, Zjednoczone Królestwo, Ukraina i Stany Zjednoczone.

Rzeczpospolita Polska nie potępiła Białorusi

Konflikt na granicy to ustawka Kaczyńskiego i Łukaszenki?

O kontakty ze Wschodem oskarżany jest m.in. Michał Dworczyk, w bardzo dobrych relacjach z Mińskiem miał był marszałek Karczewski.

“Ktoś realizuje ruską agendę, o której ostrzegał Donald Tusk. Łukaszenka, Putin i Kaczyński są najwyraźniej za pan brat, a plan wyjścia Polski z Unii Europejskiej nie jest bynajmniej pomysłem z Nowogrodzkiej, został narzucony nam z… zewnątrz? Polexit nadchodzi. Czyny mówią bowiem o wiele więcej niż słowa. Ich brak wręcz krzyczy” – podaje portal wiesci24.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments