Krzysztof Bosak został ojcem. Zdradził imię dziecka.


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Poseł Konfederacji i były kandydat na prezydenta RP został ojcem. Krzysztof Bosak pochwalił się nowo narodzonym synem w mediach społecznościowych i podziękował lekarzom opiekującym się jego żoną i synem. Artur Maksymilian jest zdrowy i pogodny.

Krzysztof Bosak i jego małżonka Karina kilka dni temu zostali rodzicami. Polityk zamieścił zdjęcie z żoną i synkiem na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Krzysztof Bosak ma syna. Podziękowania dla żony i lekarzy

Radosną nowiną szczęśliwy tata podzielił się w mediach społecznościowych. Na swoim koncie na Facebooku napisał “Nasza rodzina się powiększyła. W domu z nami jest już Artur Maksymilian. Wielkie gratulacje i podziękowania dla Kariny, która dzielnie znosiła trudy ostatnich miesięcy. Dziękuję także lekarzom i położnym, którzy opiekowali się Kariną i Arturem podczas ciąży. Nasz synek urodził się zdrowy i ma pogodne usposobienie. Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje! Pozdrowienia dla wszystkich mam oczekujących dziecka i rodziców opiekujących się maluchami.”

Gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców

Gratulacje dla posła Konfederacji i jego żony płyną nie tylko od partyjnych kolegów i zwykłych obywateli, ale także od polityków innych klubów parlamentarnych. Swoje gratulacje złożyli już m.in. rzecznik PSL Miłosz Motyka, poseł Kukiz’15 Stanisław Tyszka i Tomasz Trela z Lewicy.

Przypomnijmy, że państwo Bosak stanęli na ślubnym kobiercu w lutym tego roku. Ich ślub był pilnie strzeżoną tajemnicą i szczegóły ceremonii do ostatniej chwili były owiane tajemnicą. Po ponad dwugodzinnej uroczystości w kościele w podwarszawskiej Starej Iwicznej, państwo młodzi udali się się na wesele do dworku w Julianowie. Wybranka Krzysztofa Bosaka jest z wykształcenia prawnikiem i ekspertem w Instytucie Ordo luris.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ