fbpx

Ksiądz Chyła insynuuje, że szczepionki mogą powstawać z martwych płodów. Internauci miażdżą duchownego.


2 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Ksiądz Janusz Chyła to nieciekawa postać polskiego życia publicznego, jednak jego słowa oddziałują na wielu. Ksiądz dr Janusz Chyła, proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach słynie z bardzo kontrowersyjnych i antyfeministycznych poglądów. Oprócz tego wielokrotnie niedżentelmeńsko zaczepiał w mediach społecznościowych ważnych polityków po stronie pozycji, jak choćby Donalda Tuska. Tym razem kontrowersyjny duchowny przeszedł samego siebie.

Tematem numer jeden odkąd nastała pandemia jest kwestia szczepionki. W przestrzeni medialnej słychać różne głosy. Jedni deklarują gotowość do zaszczepienia siebie i rodziny, drudzy natomiast są anty i deklarują, że choćby ich przypalali nie zrobią tego, mimo szerokiej argumentacji lekarzy. Jest też trzeci typ podejścia i ten ściśle powiązany jest z polskim kościołem, funkcjonującym przecież w konstytucyjnie świeckim państwie. Ludzie Ci chcą swoje średniowieczne, odrealnione poglądy szerzyć w społeczeństwie, które idzie już zupełnie oddzielnym rytmem niż kościół. Okazuje się, że osią sporu może być również szczepionka na koronawirusa.

Szczepionki na COVID z martwych płodów

Ksiądz Chyła publicznie poddaje pod wątpliwość skład szczepionek. Na Twitterze kapłan stwierdził – pytając zarazem – “Jedną z ważnych kwestii etycznych w sprawie szczepionek jest ta, czy w procesie ich produkcji nie potraktowano przedmiotowo ciał abortowanych dzieci.” Nie szanowni państwo. To nie prima aprilis. “To duchowny katolicki, który szerzy coś gorszego niż głupotę. Za takie wypociny powinna być kara więzienia, bo to zagrożenie dla społeczeństwa” – podpisał jeden z internautów.

Przekładając słowa księdza Chyły na język polski można stwierdzić, że pyta on, czy w skład szczepionek produkowanych na masową skalę będą wchodziły martwe płody???

Nie wiadomo, czy to celowe, perfidne, nastawione na ogłupianie ludzi słowa, czy też najbardziej skrajna, ze skrajnych – głupota. Chyła ewidentnie wpisuje się w głos kościoła zakompleksionego, zagubionego, który nie ma zdrowego przywództwa. Hierarchowie. niczym PiS hołubią księży o takim podejściu bo są pożyteczni do uprawiania swojej wewnętrznej polityki, którą próbują przemycić na grunt państwa, które powinno być zdecydowanie świeckie.

Czytaj także: Terlecki: “Prezydent jest miłośnikiem narciarstwa – dlatego chce, aby wyciągi działały…”

źródło: twitter.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
6
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
6 miesięcy temu

Tak to jest chyła jak się idzie do seminarium duchownego i tymi pierdołami biblijnymi połącznych ze ściemą potrafi zryć tobie beret i pieprzysz od rzeczy lecz się na nogi bo na łeb już za późno

pol!
pol!
5 miesięcy temu

doktorat z wyższości świąt bożegonarodzenia nad świętami wielkiej nocy na wyspach wielkanocnych !