Ksiądz gwałcił i uprawiał orgie – “w celi dostanie szansę na rewanż”. Jest prawomocny wyrok Sądu.


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Ksiądz Michał L. (37l) został skazany przez Sąd Okręgowy w gdańsku na 10 lat więzienia za dwukrotny gwałt na młodej dziewczynie. Do zuchwałego przestępstwa doszło w 2011 na jednej z Gdańskich plebanii, gdzie skazany posługiwał jako wikariusz.

Kara więzienia i zakazy dla księdza

Prokuratura zarzucała mężczyźnie doprowadzenie pokrzywdzonej przemocą do obcowania płciowego, za co grozi kara od 2 do 12 lat więzienia. Sąd potwierdził, że duchowny dopuścił się tego haniebnego czynu. Wydano również zakaz zajmowania wszelkich stanowisk i wykonywania wszelkich zawodów, i działalności związanych z wychowywaniem, edukacją i leczeniem małoletnich lub z opieką nad nimi NA ZAWSZE!

Czuję ulgę przede wszystkim z tego powodu, że proces właśnie się zakończył. Bardzo cieszę się z tego, że już nie będę musiała tutaj więcej przychodzić, więcej widzieć oskarżonego. Na razie skutki tego, co mi zrobił i całego procesu, są bardzo duże. Staram się na razie pozbierać, po prostu. Może będzie mi łatwiej z czasem, ale na pewno jeszcze nie dzisiaj – powiedziała pokrzywdzona kobieta.

źródło: rmf24.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ANA
ANA
20 dni temu

Czytając artykuły o pedofilach, gwałcicielach, zboczeńcach i wykolejeńcach w kościele katolickim. Nasuwa się pytanie, czy na duchownych idą mężczyzni wykolejeni, pozbawieni zasad moralnych ze zwichrowaną psychiką?