Ksiądz-pedofil zamiast kary otrzymuje potężne pieniądze ze spółek skarbu państwa.


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Ksiądz Andrzej Dymer od lat 90-tych jest zamieszany w afery pedofilskie. Wiedzieli o tym wszyscy jego przełożeni, ale nic poważnego z tego nie wynika. Zamiast kary, ksiądz dzięki współpracy z politykami związanymi PiS dostaje ogromne fundusze z państwowych spółek.

Pedofil z fortuną

Mimo tego, że zostały mu przedstawione zarzuty, Dymer jest bezkarny. Na prośby biskupów był przenoszony z jednej parafii do drugiej. Teraz jako główny kierownik biznesów archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej otrzymuje z państwowej kiesy prawdziwe rzeki gotówki.

Wiemy, że pierwsze zgłoszenie dotyczące gwałtu wpłynęło w roku 1995, ostatnie w 2000 – od tego czasu jednak nie wydarzyło się absolutnie nic.

Dowody były wystarczające, aby posłać księdza za kraty

Według informacji do jakich dotarliśmy wiemy, że liczba dowodów świadczących o niezgodnych z prawem seksualnych wyczynach księdza była na tyle duża, aby ksiądz aby ksiądz usłyszał zarzuty.

Jedna ze spraw dotyczyła zmuszenia do seksu oralnego małoletniego chłopca, sąd jednak sprawę umorzył bowiem rzekomo “ksiądz nie stosował gróźb ani przemocy”

Oskarżeń było wiele, ale żadne z nich ostatecznie nie sprawiły, żeby ksiądz poniósł karę. W 2008 roku kiedy miał, mieć postawione zarzuty, udzielił wywiadu w którym stwierdził, że “padł ofiarą spisku”, Po tym wywiadzie, dziwnym zbiegiem okoliczności prokuratura zamiotła wszystkie sprawy pod dywan.

Prokuratura nie chciała weryfikować kłamstw księdza. A dzięki dzisiejszemu wsparciu polityków z ramienia partii rządzącej, Dymer pozostaje jednym z najbardziej wpływowych hierarchów kościoła w Szczecinie. Dziennik oko.PRESS dotarł do informacji, że łączna kwota przelewów od organizacji państwowych mogła opiewać nawet na 10 mln złotych .

Źródło. OkoPress, Media


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tektura
tektura
24 dni temu

niektórym przestępstwo popłaca.Prawo Kalego w polandii jest górą.czarnibezkarni!