fbpx

Kuriozalny komunikat Policji. Interweniowano w związku z “czynnym zbiegowiskiem” Aresztowano “zbiegowiczów” !


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Czy polska policja od dziś będzie zamykała wszystkich “zbiegowiczów” Funkcjonariusze zatrzymali 48 osób w związku ze zbiegowiskiem. Tak brzmi komunikat Policji Warszawa.

Wczoraj w Warszawie członkowie społeczności LGBT protestowali przeciwko sądowemu orzeczeniu aresztu dla jednego z aktywistów oskarżonego kierowcy i zniszczenie ciężarówki oblepionej homofobicznymi hasłami. Margot tak nazywa się kontrowersyjny aktywista, sam zgłosił się do napotkanego pierwszego przypadkowego patrolu, jednak Policjanci nie zdecydowali się go wtedy zatrzymać. Nastąpiło to dopiero później gdy na Krakowskim Przedmieściu zgromadziło się kilkudziesięciu członków społeczności LGBT. Wtedy Policjanci zdecydowali się w bardzo agresywny sposób interweniować. Wszystko to wygląda na kompletną kompromitację, albo świadomie zaplanowane działania aby podgrzać atmosferę. To nie ostatnia kompromitacja. Przed chwilą ukazał się komunikat Policji, który czyta się przecierając oczy ze zdumienia, czy to jest na żarty czy poważnie ?

Policja w swym komunikacie pisze że zatrzymań dokonano w związku z czynnym zbiegowiskiem. Nie zapomniano dodać że obrońcy będą obecni przy czynnościach procesowych, bo jak już wiemy z potwierdzonych źródeł są z tym poważne problemy. Policja twierdzi że w czasie tych zbiegowisk doszło do znieważenia policjanta, wskazując liczbę pojedynczą czyli jednego znieważenia, a osób zatrzymanych jest 48. Uszkodzony miał też zostać radiowóz.

Internauta trafnie zwrócił uwagę, że komunikat Policji powinien zawierać definicje określone prawem i podać faktyczne powody zatrzymań.

Od kiedy udział w zbiegowisku jest podstawą do zatrzymań? Gdzie w przepisach macie czynne zbiegowisko? Tworzycie nowe prawo ad hoc by usprawiedliwić bezprawność działania. A policjant przekraczający uprawnienia nie korzysta z ochrony. Szukacie konfrontacji z ludźmi. Po co?

Zamkniemy wszystkich “zbiegowiczów”

Janusz Kowalski z PiS napisał na Twitterze – Jak będziecie łamać prawo zamkniemy. Każdego

Jeżeli za zbiegowiska PiS zacznie zamykać ludzi w więzieniach to kto w tym kraju będzie płacił podatki?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments