Lista Afer PiS, przy Siedzibie Prezydenta RP.


449
Subksrybuj nas na Google News

Przy Pałacu Namiestnikowskim , w Warszawie stanęła nietypowa instalacja ze zdjęciami stylizowanymi na akta sądowe. Na tych zdjęciach możemy przeczytać o Aferach obecnej władzy PiS.

Fragment instalacji pod Pałacem Namiestnikowskim. Fot: Andrzej Dariusz Woszczyński.

Z instalacji możemy się dowiedzieć o niektórych , głośnych aferach które obciążają rząd oraz osoby powiązane z obecną władzą PiS.

Nowy Pomysł na Kampanię

Przy otwarciu instalacji na Krakowskim Przedmieściu na przeciwko siedziby Prezydenta RP , przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej mówili że chcą w ten sposób pokazać społeczeństwu jaka jest prawda o obecnym rządzie i w jaki sposób wykorzystują obecną sytuacji do uzyskania korzyści dla siebie i swoich ludzi z partii.

Czytaj także; “Nikt z tych osób które jechały ze mną nie wiedziały że jadą na spotkanie z prezydentem”. Seniorzy oszukani i wmanipulowani w spotkanie z Dudą.

Nietypowa kampania wyborcza

Z tego co nam wiadomo instalacja będzie do czasu pierwszej tury wyborów , które zostały ogłoszone przez Marszałek Sejmu na dzień 28.06.2020 r. Jest to jeden z elementów dość ciekawej i dynamicznej kampanii wyborczej prowadzonej przez sztab wyborczy Pana Rafała Trzaskowskiego na urząd Prezydenta RP z ramienia Koalicji Obywatelskiej ( Platforma Obywatelska, Partia Zielonych i Nowoczesna ). Należy też przypomnieć że niedaleko tego miejsca w zeszłym roku Obywatele RP , wykonali podobną instalację w której przypominali wydarzenia które miały miejsce co 10 każdego miesiąca w okolicach Pl.Zamkowego i Pl.Piłsudskiego.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

449

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments