Macierewicz potraktowany taczką gnojówki przez rolników z Solidarności.


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Rozczarowani polityką PIS rolnicy wyszli protestować w całej Polsce. Nie ominęli biura poselskiego Antoniego Macierewicza.

Szalę goryczy przelała ustawa o tak zwanej ochronie zwierząt. Rolnicy maja żal że nikt z nimi nie konsultował jaj zapisów. Tak duże zmiany nie mogą następować w tak szybkim tempie bez możliwości dostosowania się do nowych warunków. W mediach społecznościowych pojawiło się setki zdjęć i filmików przedstawiających sznurki traktorów wjeżdżających do miast.

Taczka gnoju u Macierewicza

Tak jak zapowiadali oprócz blokady newralgicznych miejsc komunikacyjnych protestujący odwiedzili biura poselskie posłów głosujący za newralgiczną ustawą. Portal Farmer.pl opublikował zdjęcia z przed biuro poselskiego Antoniego Macierewicza. Spotkanie z nim raczej nie będzie możliwie, ponieważ trwają obrady sejmu. Zapewne i tak nie doszło by do niego ponieważ jak wynika z ostatnich aktywności posła znowu zajął się wyjaśnianiem katastrofy smoleńskiej i wynajdowaniem nowych teorii.

Rolnikom udało się porozmawiać z przedstawicielem byłego ministra, który zapraszał na spotkanie w przyszłym tygodniu. Nie przekonało to zgromadzonych dziś pod biurem poselskim i protest był kontynuowany.

Protestujący z powiatu Piotrkowskiego pomimo nieobecności posła postanowili potraktować go gnojówką, chcąc wyrazić swój sprzeciw wobec poprawek zgłoszonych do ustawy o ochronie zwierząt i innych ustaw. 

Macierewicz ma jeszcze szanse na poprawę

– Pan Antoni ma jeszcze szansę, by jako polityk nie był dla nas skończony. Musi przyczynić się do tego, by ustawa o ochronie zwierząt wylądowała w koszu. Przepycha się ustawę niszczącą rolnictwo – mówił Janusz Terka z NSZZ Rolników indywidualnych Solidarność.

Rolnicy nie zgadzają się na nowe zapisy ustawy, które pozwalają wchodzić na teren gospodarstwa osobom o niewiadomych kwalifikacjach i oceniać bez obecności rolnika stanu hodowli. Twierdzą również że zakaz uboju religijnego, to groźba upadku wielu gospodarstw.

Poseł obiecał rolnikom naprawdę dużo, chęć współpracy z rolnikami, chęć rozwiązywania ich problemów. Nie wywiązał się z tych obietnic, w zagłębiu trzody chlewnej z tych obietnic niewiele wyszło, a przykładając rękę i głosując za ustawą o ochronie zwierząt wbił gwoźdź do naszej trumny  – uzasadniał organizator pikiety. 

“Antoni, czy nie masz skazy na dłoni…”

Tak jak obiecali tak zrobili, protestujący rolnicy weszli do biura poselskiego Antoniego Macierewicza. Zostawili taczkę z gnojówką z wbitą tablicą na której napisali Antoni, czy nie masz skazy na dłoni???!!! Po ostatnim głosowaniu!!!

Fot Grzegorz Tomczyk Farmer.pl

Protestujących rolników wspiera lider Agro-unii Piotr Kołodziejczak, Paweł Tanajno przedsiębiorca i były kandydat na prezydenta, oraz cześć polityków Konfederacji

Dziś rolnicy w całym kraju walczą o swoją przyszłość. Wspierajmy ich na wszelki możliwy sposób! Wspierajmy wolność gospodarowania i hodowli, branżę mięsną, brońmy prawa naturalnego i zdrowego rozsądku w podejściu do zwierząt! napisał Robert Winnicki lider Konfederacji i prezes ruchu narodowego

Źródło Farmer.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments