fbpx

Magda Ogórek zaorana “z przodu wizji”. [VIDEO]


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Anita Kucharska-Dziedzic była gościem Magdaleny Ogórek w wieczornym programie TVP Info. Prowadząca usłyszała od posłanki Lewicy gorzkie słowa prawdy. Ogórek nie dała się wyprowadzić z równowagi, jednak z mowy ciała można odczytać, że wewnętrznie została “obita” przez celną ripostę Kucharskiej-Dziedzic.

W TVP rozmawiano o transferach politycznych, których dokonuje Szymon Hołownia. W poniedziałek do ruchu Polska2050 dołączyła posłanka KO Paulina Hennig-Kloska, wcześniej Joanna Mucha oraz Hanna Gill-Piątek.

Kucharska-Dziedzic zapytana o komentarz w sprawie odejścia niektórych polityków do ruchu Szymona Hołowni zasugerowała, że nie jest to pierwszy raz, gdy ktoś na polskiej scenie politycznej decyduje się na zmianę ugrupowania, a nawet poglądów.

Nie wszyscy radośnie, idąc wzorem pewnej przeuroczej blondynki, przejdą do PiS” – ironizowała posłanka Lewicy – bijąc ewidentnie do Magdy Ogórek.

 A kogoś miała Pani konkretnego na myśli? – dopytywała Magdalena Ogórek, sugerując, że nie wie, że chodzi o nią samą.

 Myślę, że pani redaktor doskonale wie – odparła Anita Kucharska-Dziedzic. 

Pani Poseł, najpierw trzeba być w jakiejś partii, żeby przejść do innej. I najpierw trzeba zmienić poglądy, żeby ktoś mógł tak mówić o tych poglądach – ciągnęła Ogórek. 

– Można zawsze reprezentować jakieś środowisko, jakieś ugrupowanie i mówić, że ma rewelacyjne pomysły w ramach tego środowiska na rządzenie państwem, a potem złożyć hołd lenny komuś innemu – zripostowała Anita Kucharska-Dziedzic. 


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments