Marta Lempart zebrała już ponad milion złotych w zbiórkach crowdfundingowych


2 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Z każdym dniem w Polsce strajki organizowane przez środowiska domagające się zniesienia kompromisu aborcyjnego i aborcji na życzenie rosną w siłę, na poniedziałek zapowiedziany jest kolejny masowy protest, tym razem zablokowane ma zostać wszystko, od dróg, przez sklepy na infrastrukturze krajowej kończąc.

Marta Lempart 30 października ogłosiła że protesty będą ciągnęły się tygodniami, a tydzień który minął – “Był tylko przedsmakiem tego co czeka ten kraj”. Na listopad planowane już są kolejne serie strajków w których udział biorą już nie tylko kobiety ale i obywatele z niemal każdej sfery – od handlu, przez branże cmentarną na lekarzach i rektorach uniwersyteckich kończąc. W międzyczasie udało jej się zebrać już prawie milion dwieście tysięcy złotych.

Strajk Kobiet rośnie w siłę

TVP oczernia Lempart

Wczoraj na stronie TVP pojawił się artykuł który podważał wiarygodność nie tylko zbiórki zorganizowanej przez przywódczynie całego strajku ale i strony na której owa zbiórka została zorganizowana, TVP na swojej stronie tvpinfo napisało iż “Strona nie kontroluje, czy środki są wypłacane zgodnie z zadeklarowanym celem zbiórki.” odnośnie zrzutka.pl – cały serwis oczywiście musiał wystosować oświadczenie względem manipulacji jakiej dopuściła się po raz kolejny rządowa tuba propagandowa – całe sprostowanie można przeczytać na oficjalnym fanpage’u zrzutki.pl na Facebooku. Link zamieszczamy poniżej.

OŚWIADCZENIE w nawiązaniu do publikacji tvp.info pod tytułem ,,Lempart zebrała już milion złotych”Szanowni Państwo,w…

Opublikowany przez zrzutka.pl Sobota, 31 października 2020

LINK do zrzutki https://zrzutka.pl/strajkkobiet


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Albin Becherowski
1 miesiąc temu

Raz organizowałem zbiórkę na zrzutka.pl i tak mnie trzepali, jakbym brał co najmniej milion kredytu w banku, a chodziło tylko o kilka tysięcy na leczenie i to kogoś.

Ps41
Ps41
25 dni temu

A z mocherów się śmieją że wpłacają Rydzykowi