fbpx

Martyniuk ostentacyjnie do sędzi: “Won pedals*wo, co się masz za Boga”


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Syn Zenka Martyniuka znowu przysporzył sobie kłopotów. Tym razem chodzi o wpis, który zamieścił w mediach społecznościowych w kontekście skazującego wyroku, który wydała sędzina Marzanna Chojnowska. Martyniuk nie zważając na słowa postanowił uderzyć w kobietę.

Syn gwiazdy TVP dostał wyrok 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata oraz 6-letni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Decyzja sądu bardzo rozzłościła Martyniuka, który w przypływie silnych emocji powiedział o kilka słów za dużo. Na jego Instagramie pojawił się post, który jawnie obraził sędzinę, która zdecydowała o jego wyroku.

„Z pozdrowieniami dla tych, co myślą, że sterują prawem, a tak naprawdę są niczym i brakuje im w życiu chłopa, wydając niesprawiedliwy wyrok, który prawdopodobnie został wydany przez czystą niechęć do drugiego człowieka i zazdrość chęci posiadania. 6 lat to cię twój chłop robił i nie zrobił, gdyż stwierdził, że takie barachło nie ma uczuć i nawet nie ma co kontynuować (…) Won peda***o co się masz za Boga. Pilnuj swojego życia, a nie oceniasz innych chamie” – napisał Martyniuk tuż po usłyszeniu obciążającego wyroku.

Według “Gazety Współczesnej”, Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej przyznała, że istnieją powody do wszczęcia postępowania w kierunku zniesławienia sędzi Marzanny Chojnowskiej za pomocą środków masowego komunikowania. „Grozi za to grzywna, ograniczenie wolności albo kara do roku więzienia. Są to przestępstwa prywatnoskargowe, ale prokuratura objęła je ściganiem z urzędu” 

„Postępowanie jest w fazie in rem, co oznacza, że nikomu nie przedstawiono zarzutów. W toku postępowania podejmowane czynności procesowe mające na celu wyjaśnienie okoliczności sprawy” – wyjaśniła Elżbieta Łukasiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

Rzeczniczka, z uwagi na dobro postępowania, nie udzieliła odpowiedzi na pytanie, czy Daniel Martyniuk lub białostocka sędzia zostali przesłuchani w tej sprawie.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments