Matecki (PiS) sugeruje wysyłanie “czyścicieli” do placówek dyplomatycznych w związku ze zbyt dużym poparciem dla Trzaskowskiego.


7
Subksrybuj nas na Google News

Dariusz Matecki bliski współpracownik Zbigniewa Ziobry, umieścił wpis sugerujący “sprzątanie” w polskich placówkach dyplomatycznych w kontekście zbyt dobrych wyników Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich.

Polska przypomina Białoruś to już widać nie gołym okiem, ale nawet zamkniętym okiem. Szczeciński radny i szef Solidarnej Polski w Zachodniopomorskiem Dariusz Matecki, umieścił arogancki wpis, na którym miotła a pod nią wyniki wyborcze, nie trudno się domyślić co może oznaczać. Czas na porządki i wysłanie czyścicieli placówek dyplomatycznych, którzy lepiej przeprowadzą wybory, tak aby kandydat PiS nie dostał takiego lania jak Andrzej duda za granicą.

Sprawą zajął się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który opisuje co może nas teraz czekać do następnych wyborów za trzy lata.

OMZRiK. PISOWIEC CHCE ZWALNIAĆ ZA “NIEWŁAŚCIWE” WYNIKI GŁOSOWANIA

Dariusz Matecki sugeruje, że za zbyt dobry wynik Trzaskowskiego w zagranicznych okręgach wyborczych powinno się “wymieść” personel konsulatów i ambasad. To jest właśnie mentalność żołnierza PiS – wolność wolnością, ale wynik ma być taki, jaki my chcemy!Mamy teraz przed sobą trzy lata działania takich “Mateckich” w całej Polsce.

Przypominamy, że Matecki to pupilek ministra Ziobro, prowadzi jego stronę na Facebooku. Ponadto zajmuje się od dawna prowadzeniem dziesiątek stron z treściami nawołującymi do nienawiści na tle pochodzenia i wyznania. Ponadto na płatne zlecenie Ministerstwa Sprawiedliwości spamuje na rzecz PiS. Pokazywaliśmy zrzut, gdzie widać, że zapisał się do prawie 300 grup. Do kolejnej nie zdołał, bo jej admin wywalił go za spamowanie pisowską propagandą.

Matecki znany jest ze swojej homofobii – wraz z Młodzieżą Wszechpolską organizował w Szczecinie obrzydliwe wydarzenie mające “dezynfekować miasto” z osób LGBT.

PISOWIEC CHCE ZWALNIAĆ ZA "NIEWŁAŚCIWE" WYNIKI GŁOSOWANIADariusz Matecki sugeruje, że za zbyt dobry wynik…

Opublikowany przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Piątek, 17 lipca 2020

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

7

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments