fbpx

Mazurek myślała, że Tusk na serio.. Giertych: Pozywam Mazurek! Przeprosiny i wpłata na WOŚP !!!


1 comment, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Beata Mazurek jest niesamowita. Donald Tusk we wczorajszych “Faktach po faktach” stwierdził ironicznie, że jego maseczka, na której widnieje symbol strajku kobiet pochodzi z czasów dziadka Tuska z Wermachtu. Mazurek najwyraźniej uznała, że Tusk powiedział na serio. Nie uwierzycie jak to skomentowała. Roman Giertych dosłownie przed chwilą poinformował, że w imieniu byłego premiera składa pozew w związku z jej postawą.

Donald Tusk znany jest z tego, że pielęgnuje rodzinne tradycje. Pewnie takich faszystowskich pamiątek posiada więcej. Szkoda, że pochwalił się tylko maseczką. Nie traćmy jednak nadziei, może następnym razem powita Lempart w mundurze dziadka z Wermachtu? – napisała Mazurek.

Roman Giertych, wieloletni prawnik u boku Tuska poinformował, że w imieniu Przewodniczącego Donalda Tuska pozywa panią poseł Beatę Mazurek o naruszenie dóbr osobistych. Poinformował, że będzie domagać się przeprosin oraz ku uciesze Jurka Owsiaka, wpłaty na WOŚP.

Czytaj także: Tusk w TVN24: Rozmawiałem z Martą Lempart o obaleniu rządu PiS

źródło: twitter.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
9
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
7 miesięcy temu

sądzę że milion złoty od niej nie będzie wygórowaną sumą może będzie miała okazję sprawdzić swoich przyjaciół z pisu i wesprą ją finansowo