fbpx

Medioznawca:”Antykobiece piosenki o majteczkach, piersiątkach i pupkach,w czasach gdy mamy tysiące ludzi tracących życie”


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Poproszony o recenzje “Sylwestra Marzeń”, medioznawca Wiesław Godzic nie krył zażenowania. Według niego wyemitowany przez TVP materiał jest poniżej wszelkiej krytyki, szczególnie ze względu na swój wulgarny charakter. Zapowiadane przez Jacka Kurskiego show, okazało się totalną klapą, a profesjonalni tancerze “tanimi striptizerami”.

Naprawdę było aż tak źle? Przecież Kurski jest zachwycony.

“To było wstrząsające. Miałem poczucie zażenowania, braku gustu. Rozbierana oprawa, półnagie dziewczęta na scenie” relacjonuje medioznawca. Nie mniej krytycznie ocenił zaprezentowane utwory, określając je jako antykobiece piosenki o majteczkach, piersiątkach i pupkach. Kobieta jest w nich przedstawiana jako obiekt seksualny. To smutne – dodał Godzic.

Co na to Kaczyński i ksiądz Rydzyk?!

Po przejęciu kierownictwa w stacji, Jacek Kurski podpisał umowę z Episkopatem Polski na regularne przygotowywanie oraz nadawanie audycji i przekazów religijnych. Próba wiary i wstrzemięźliwości została wystawiona na próbę, a bogobojność, “schowana do szuflady”, na czas sylwestrowego szaleństwa…

Godzic ostro ocenia jakość całego show. Czy aby trochę nie przesadza?

“Można dawać rozrywkę, ale na poziomie. Można to stonować. Dać pogłębioną rozrywkę jakościową. Trochę umiaru. To nie musi być wszystko smutne, głębokie i poważne, ale pomiędzy disco polo a trudnymi zagadnieniami jest jeszcze miejsce na godziwą rozrywkę. Mnie nie chodzi o to żeby w ogóle nie grać disco polo, ale to nie może być jedyna decyzja bez innego wyboru”– kontynuował wypowiedz Wiesław Godzic.

“Są rzeczy, których w telewizji publicznej nie przystoi”.

Zgadzamy się z Panem Wiesławem. Istnieją granice dobrego smaku, których przekroczyć po prostu nie można. Ta sama telewizja, która od roku napędza machinę strachu i przekonuje o poważnym epidemicznym zagrożeniu, zdaje się ignorować obowiązujące obostrzenia. Brak maseczek, dystansu społecznego… Widocznie koronawirus na ostródzką scenę nie ma wstępu. W czasie kiedy miliony Polaków umiera w szpitalu, Jacek Kurski organizuje największą imprezę taneczną w Europie. Nie tego oczekuje się od telewizji publicznej…

Brudzińskiemu odbiło! Zwyzywał ludzi! “Spie****ajcie! Możecie mnie pocałować, tam gdzie pana majstra!”

Wyciekły kolejne nazwiska zaszczepionych celebrytów! Studenci WUM wydali lekarzy na pożarcie mediom.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ