fbpx

Mężczyzna, który groził spaleniem domu za baner Trzaskowskiego usłyszał zarzuty. “Przepraszam tu nie wystarczy”.


1 comment, 1.9k
Subksrybuj nas na Google News

Mieszkaniec pow. wyszkowskiego (Stare Budy), który zerwał plakat kandydata KO Rafała Trzaskowskiego, usłyszał zarzut dotyczący groźby karalnej na tle politycznym. Gdy właścicielka zwróciła mu uwagę, groził jej podpaleniem posesji. W swoim oświadczeniu kobieta napisała, że wybaczyła sąsiadowi. On sam przeprosił za swoje zachowanie.


Jak poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbieta Edyta Łukasiewicz, 48-letni Zbigniew R. usłyszał zarzuty z art. 119 paragraf pierwszy Kodeksu karnego, który mówi, że “kto stosuje przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.


Rzeczniczka powiedziała, że w sobotę mężczyzna został przesłuchany w Prokuraturze Rejonowej w Wyszkowie.
Zbigniew R. przyznał się do zarzucanych mu czynów. Prokurator zastosował wobec niego dozór policji połączony z obowiązkiem stawiennictwa dwa razy w tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Wyszkowie. Mężczyzna ma też zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej na odległość mniejszą niż 30 m.


Do zdarzenia doszło we wtorek w miejscowości Stare Budy w pow. wyszkowskim. Nagranie z incydentu pojawiło się na naszym portalu. Dla przypomnienia publikujemy je poniżej.

źródło: onet.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1.9k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
#wyPAD
#wyPAD
1 rok temu

trzeźwy był? jakoś trudno uwierzyć że na trzeźwo można tak się zachowywać.