fbpx

Minister Czarnek “wali głupa” do Owsiaka: Jak to? To Pan też w opozycji?


2 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Mamy dziś zdziwiony rząd. Medialny świat obiegła informacja, że Jurek Owsiak nie zgadza się na przekazanie wolnych łóżek należących do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z odsieczą postanowił ruszyć świeżo upieczony Minister Przmysław Czarnek. “Jak to, to Pan też w opozycji?”

Założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opublikował wczoraj na Facebooku post zatytułowany: “Brońcie naszych łóżek”.  Jest przeciwny przekazywaniu dla pacjentów z koronawirusem łóżek szpitalnych, przewidzianych dla pacjentów z innego rodzaju schorzeniami. Napisał między innymi…

Kiedy wojewoda mazowiecki przekształcił 34 geriatryczne łóżka Szpitala Wolskiego w Warszawie na walkę z COVID-19 to z ogromnym żalem, ale staraliśmy się zrozumieć tę wyjątkową decyzję. Myśleliśmy, że to jednorazowe zdarzenie w obliczu rosnących potrzeb walki z pandemią – napisał Jurek

Brońcie naszych łóżek Kiedy wojewoda mazowiecki przekształcił 34 geriatryczne łóżka Szpitala Wolskiego w Warszawie na…

Opublikowany przez Jurka Owsiaka Poniedziałek, 19 października 2020

Zdziwiony Czarnek

Do sprawy postanowił włączyć się zdziwiony Przemysław Czarnek. Napisał komentarz zwrotny do Owsiaka: “Czy to prawda Panie Owsiak, że dwa specjalistyczne łóżka bezczynnie stojące w jednym szpitalu wojewódzkim nie mogą być przekazane do drugiego szpitala wojewódzkiego, gdzie służyłyby chorym? Dlaczego? Pan też w opozycji?”

Ktoś im musi umieć powiedzieć NIE!

Postawa Jurka Owsiaka wydaje się w pełni uzasadniona. Chciałoby się powiedzieć, że jak trwoga to do Boga. Przez lata PiSowscy funkcjonariusze pluli na działania Owsiaka i Orkiestry – nie pomagali, a wręcz utrudniali prowadzenie zbiórek. Jurek z pewnością dobrze to pamięta i próbuje w ten sposób dać prztyczka w nos obecnej władzy. Ktoś kto pyta wielkiego człowieka jakim jest Owsiak, czy ten jest po stronie opozycji, albo jest niedouczony, albo zgrywa wariata. Nie ma tu innej drogi. Ponadto warto wspomnieć, że PiS-owski rząd wygrywa do tej pory wybory, uprawiając czysty populizm, przez co cierpią Ci, którzy dla kraju przez lata zrobili więcej, niż oni wszyscy razem wzięci. Kiedy jednak przychodzi czas próby – prosi się o łaskę tych, na kogo przez lata się pluło. To niedopuszczalne. Jurek to wie i my to wiemy! Jesteśmy z Tobą!

źródło: pap.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
9
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
5 miesięcy temu

ten niby minister nie tylko wali głupa ale zwierzę domowe

kolec
kolec
5 miesięcy temu

Żenada! Czarnek robi z siebie większego debila ni.z był