fbpx

Minister odpowiedzialna za przemysł i rozwój nie wiedziała o proteście przedsiębiorców, myślała że to ruch antyszczepionkowy.


9.8k
Subksrybuj nas na Google News

Minister rozwoju ma teraz na głowie rozmowy z Kaczyńskim. Jacyś tam protestujący przedsiębiorcy nie są teraz najważniejsi.

Prawdą jest że te dwie manifestacje się ze sobą nałożyły. Było kilka osób które z niezrozumiałych dla mnie powodów protestują przeciw obowiązkowym szczepieniom.

Szybki awans po odejściu z Platformy Obywatelskiej nie musi świadczyć o nadzwyczajnych umiejętnościach.

Zaskoczona pytaniem dziennikarza Onet Wiadomości, powiedziała- “Nie wiedziałam, że jest jakiś protest. Nikt się do nas nie zgłaszał z prośbą o spotkanie – mówiła Jadwiga Emilewicz o proteście przedsiębiorców. – Przejrzałam postulaty i znalazłam wśród nich m.in. roszczenia antyszczepionkowe i anty-5G, więc zastanawiam się, czy to są rzeczywiście przedsiębiorcy – powiedziała wicepremier. – Jesteśmy gotowi spotkać się z przedstawicielami przedsiębiorców – dodała.

Nie sposób było nie wiedzieć o manifestacji, ponieważ pół Warszawy było zablokowane przez Policję. Protesty obyły się w kilku miejscach a media społecznościowe relacjonowały na bieżąco zdecydowanie zbyt agresywne zachowanie Policji.

Tego w mediach narodowych Pani Minister nie zobaczy. Napisał poseł Marcin Kierwiński. “Najwyższy czas przestać oglądać TVP. Kolejny dowód na całkowite oderwanie się od rzeczywistości tego rządu. Pusty PR wystarcza aby podtrzymać dobre samopoczucie tej władzy, ale pustym PR nie rozwiąże się problemów przedsiębiorców”.

Zachowanie Pani Minister skomentował zdziwione jej odpowiedzią Leszek Balcerowicz odpowiadając pytaniem – “O czym jeszcze nie wie?

Mam wrażenie, że strajk przedsiębiorców to nie jedyna rzecz o jakiej nie wie pani Emilewicz. Jednak nie tracimy nadziei

Emilewicz chce rozdawać talony na wycieczki. Nowy program ogłosiła minister.

Jadziu, na pewno czytałaś “Konrada Wallenroda”. Bądź jedynym facetem, walnij ręką w stół i przejdź do historii. Bardzo cię o to proszę”– powiedział Maciej Stuhr.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

9.8k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments