Misiewicz przeszedł lifting, nie poznacie byłego pupilka Macierewicza, tylko czekać kiedy wypłynie w którymś ministerstwie.


2 comments, 478
Subksrybuj nas na Google News

Były najbliższy współpracownik Macierewicza, Bartłomiej Misiewicz przeszedł metamorfozę. Efektami nie zapomniał pochwalić się na Instagramie.

Słynący z kilku wpadek w klubach nocnych, oraz z tego jak kazał sobie nosić parasol przez oficera Wojska Polskiego, jak twierdzi były polityk PiS Bartłomiej Misiewicz od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochany. Ale tym razem nie jest to Minister Macierewicz i Ministerstwo Obrony Narodowej.

Wraz ze swoją wybranką planowali nawet ślub, jednak musieli go przełożyć i dostosowali się do zaleceń rządu. Być może to właśnie narzeczona zmotywowała ukochanego do  zmiany stylu ubierania się. Dobrze skrojone garnitury podkreślają nową sylwetkę Misiewicza. Ale to nie koniec. Bartłomiej zmienił także fryzurę.

Z polityki do biznesu, metamorfoza nie tylko wyglądu

– Już niedługo zaprezentuje Wam mój nowy projekt w ramach Alleati Holding. Tymczasem praca wre w 3D Infinity Próżniowo zapakowany czarnt PET trafia do pudełka i wysłany zostaje do Klienta. PS. Mistrz Yoda i LEGO ludzik też pomagają –  napisał Misiewicz.

O co w tym wszystkim chodzi? 3D Infinity to jedna z dwóch firm, które ostatnio założył były rzecznik MON. Zarejestrowana w lutym zajmuje się sprzedażą filamentu do drukarek 3D w Polsce i za granicą. Najwyraźniej z drukarki 3D pochodzą dzielący z Misiewiczem ekran – ludzik LEGO oraz Yoda. Czy Misiewicz posiada licencje, odpowiednio LEGO i Disneya, na powielanie tych postaci – nie wiadomo.

Wiadomo natomiast, że ze polityki dość łatwo przejść do świata fantazji. Widocznie wiele ich łączy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#noweprofilowe

Post udostępniony przez Bartłomiej Misiewicz (@b.misiewicz)


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 478

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
uuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuu
6 miesięcy temu

nowa twarz a w głowie to samo —-echooooooooooooo

suzi
suzi
Odpowiedź do  uuuuuuuuuuu
6 miesięcy temu

Jak to mówią ,smrodu nie zatuszujesz perfumami.