Młoda para będzie odpowiadać za zakażenia gości koronawirusem? – pomysł wirusologa


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

“Nowożeńcy odpowiadają za zdarzenia które mogą w tym momencie zaistnieć” Czyli młoda para będzie odpowiadać jeżeli na weselu pojawi się ognisko koronowianina ? “Przepraszam, a kto zapraszał?” – pytał retorycznie Gut. “Odpowiedzialność cywilna. Po prostu odpowiadają za zdarzenia, które mogą w tym momencie zaistnieć” – stwierdził. Jego zdaniem nowożeńcy pokryć mieliby koszty kwarantanny i leczenia. – mówił w Rozmowie w samo południe w RMF FM wirusolog, prof. Włodzimierz Gut, odnosząc się do walki z koronawirusem w Polsce.

“Wtedy się zastanowią, czy w danym momencie nie należy poprosić gości, że z powodu niewłaściwego zachowania mogą się udać do domu” – tłumaczył ekspert.

Szkoda że w Polsce nie ma tak jak w większej części krajów Europy specjalnej komisji, która codziennie informuje społeczeństwo o epidemii. Z takich komunikatów można się dowiedzieć jak się chronić, jakie środki ostrożności stosować, jaki jest postęp prac nad szczepionkami itd, a co najważniejsze każdy wie co jego rząd robi w tej sprawie i jakie są plany na przyszłość. U nas tego nie ma dlatego musimy słuchać takich głupot.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jaro Aleks Cern
Jaro Aleks Cern
12 dni temu

Idąc tropem powyższych bredni, należy pociągnąć do odpowiedzialności np. księdza za zapraszanie ludzi ma mszę, podczas której zarazili się wirusem lub prezesa klubu piłkarskiego, jeżeli zarazili się kibice, itd, itp. A w szczególności należy ukarać premiera rządu PiS, który wmówił ludziom, że wirus jest w odwrocie i nie należy się go bać! Więc ludzie się nie boją!