Młody ksiądz obraża kobiety! “Brudna” kobieta to brudna szklanka, z której piło wielu. [VIDEO]


2 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Ksiądz Jakub Piątowski znany jest internautom z Tik Toka, gdzie szerzy katolickie dogmaty i próbuje wpłynąć na swoje owieczki. Podczas ostatniego nagrania z ust młodego duchownego padły kontrowersyjne słowa. Kobiety, które z różnych przyczyn nie ułożyły sobie życia z jednym partnerem mogą czuć się obrażone, wszak nic w życiu nie jest zero-jedynkowe, o czym kościół w swych rozważaniach ciągle zapomina. Gorzej, że mowa tu o młodym pokoleniu ludzi kościoła, co nie rokuje dobrze na przyszłość.

Na filmiku możemy zobaczyć młodego mężczyznę w koloratce, który zaczyna swoją “opowieść” od historii “niegdyś pełnej szklanki”. Według niego pełną i czystą szklankę możemy porównać do kobiety – dziewicy (red.), która czeka na tego jedynego. Szklanka nie jest zużyta i każdy ma ochotę się z niej napić. Brudna szklanka to jednocześnie kobieta rozwiązła, z której “wielu piło”. Taka kobieta w opinii księdza “nic po sobie nie zostawia. “Masz ochotę napić się z takiej szklanki?” – pyta i samodzielnie odpowiada.

Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy, które mówią o odrealnieniu duchownego. Według opinii internautów ksiądz nie powinien dzielić ludzi, a wspomagać. “Jak może się czuć kobieta po obejrzeniu tego “kazania”? Kobieta, która ulokowała swoje uczucia w nieodpowiednim mężczyźnie i teraz cierpi? Ona jest potępiona. Potępiona przez młodego, odrealnionego gówniarza, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Wypie*da*aj!” – to tylko jeden z licznych mocnych komentarzy.

Sami zobaczcie!

źródło: Tik Tok


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
13
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
5
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
awajz
awajz
3 miesięcy temu

co za czubek

No nick
No nick
3 miesięcy temu

Pusta,to jest bania tego dzbana.