fbpx

Mocny apel Wandy Traczyk-Stawskiej, uczestniczki Powstania Warszawskiego: “Stańcie do głosowania”, “jesteśmy ludźmi, którzy są godnymi szacunku”


31.8k
Subksrybuj nas na Google News

Finał kampanii przed pierwszą turą Rafała Trzaskowskiego odbył się w Warszawie na Placu zamkowym na początku głos zabrała Wanda Traczyk-Stawska

Wzruszające wystąpienie uczestniczki Powstania Warszawskiego Wandy Traczyk-Stawskiej wysłuchało tysiące Warszawiaków na placu Zamkowym.

Wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi

– Dwa powstania przeżyłam. Jedno, które skończyło się straszliwą tragedią, a wybuchło w obronie naszej godności człowieczej. Niemcy uważali, że my nie jesteśmy ludźmi, że jesteśmy podludźmi i na to nie wolno nikomu pozwolić, żeby kogokolwiek nie traktował jako człowieka, który jest godzien szacunku – mówiła Wanda Traczyk-Stawska, Powstanka Warszawska, na wiecu Rafała Trzaskowskiego.

Stańcie do głosowania – to obowiązek

– Stańcie do głosowania, pamiętajcie pierwsze powstanie skończyło się tragedią. Ale wniosło dla każdego z nas obowiązek i każdy z nas Powstańców ma obowiązek mówić o tym, że jesteśmy ludźmi, którzy są godnymi szacunku. Każdy człowiek, bez względu na to jakie ma upodobania, jaką ma religię, jakie warunki materialne, jakie potrzeby seksualne, każdy człowiek jest godzien szacunku – dodała.

Pełna mobilizacja! Finał kampanii przed I turą – oglądajcie relację #NaŻywo z Placu Zamkowego w Warszawie!

Opublikowany przez Rafała Trzaskowskiego Piątek, 26 czerwca 2020

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

31.8k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
22
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments