fbpx

Myślałem, że to będzie spacerek – mówi łamiącym się głosem Andrzej Piaseczny z covidowego szpitala.


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Andrzej Piaseczny, mówiąc łamiącym się głosem z wielkim trudem, opublikował nagranie ze szpitala, w którym przebywa. Znany piosenkarz przestrzega przed lekceważeniem tej ciężkiej choroby.

Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy mają w nosie, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu, musiałem się znaleźć tutaj – mówi artysta ledwo łapiąc kolejny oddech.

Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się bardzo proszę zasad bezpieczeństwa i higieny – zaapelował Piaseczny.

Na zakończenie nagrania podziękował wszystkim służbom – “którzy z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują, Dziękuje

Dzisiejszy dzień to kolejny dzień ze wzrostem powyżej 20 tysięcy. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 25 052 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, 453 chorych na COVID-19 zmarło. Minister Niedzielski twierdzi, że jesteśmy o krok od całkowitego lockdownu. Ministerstwo Zdrowia poinformowało


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments