fbpx

Nadziewał pączki swoim nasieniem. Przyznał się do winy – odsiaduje wyrok


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Z okazji pączkowego święta przypominamy historię człowieka, który przekroczył wszelkie granice ludzkiej przyzwoitości i normalności.

Sprawa wyszła na jaw, gdy w sieci pojawiły się ohydne filmy, na których widać było męskie przyrodzenie, słoik z ludzkim nasieniem oraz strzykawkę, którą bohater wstrzykuje nasienie m.in. do pączków i koktajli. A w następnej kolejności częstuje nimi kobiety.

Pączki z różą

Sceny nagrywano w różnych miejscach, które zidentyfikowali czujni internauci. Zdołali więc namierzyć autora obrzydliwego filmu, a swoją wiedzą natychmiast podzielili się z policją. Służby natychmiast zatrzymały obleśnego człowieka, którym okazał się fotograf Marcin N.

Miał on swoją firmę w Szczecinie, a główną jego działalnością było fotografowanie modelek. W sprawie zgłosiło się aż 18 poszkodowanych kobiet, a sprawa trafiła do sądu.

Sąd uznał, że Marcin N. jest winny m.in. doprowadzenia postępem kilku dziewczyn do poddania się innych czynności seksualnej polegającej na przyjęciu produktów spożywczych zawierających nasienie oraz utrwalenia i rozpowszechnienia wizerunku nagiej osoby w trakcie czynności seksualnej.

Fotograf został skazany na 4,5 roku bezwzględnego więzienia. Nie może kontaktować się z pokrzywdzonymi. Musi też zapłacić zadośćuczynienie oraz przez 15 lat nie będzie mógł też wykonywać zawodu fotografa.

Wyrok zapadł w sierpniu 2017 roku. Oznacza to, że już w przyszłym roku niechlubny bohater wychodzi na wolność. Miejmy nadzieję, że kara pozbawienia wolności odpowiednio ocuciła jego chore zapędy, a myśl o Tłustym Czwartku wywoła u niego odruch wymiotny, każdego roku, do końca życia.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
4
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
null
null
8 miesięcy temu

Wyrok zapadł w sierpniu 2017 roku.
Nieprawomocny