fbpx

Nie czekamy na następne samobójstwa. Zgodnie z prawem – otwieramy!


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Prywaciarze są już zmęczeni stale pogarszającą się sytuacją finansową swoich przedsiębiorstw oraz niespełnionymi obietnicami ze strony rządu. Wielu z nich jest na skraju bankructwa, niektórzy odsprzedali interesy, inni targnęli się na własne życie….Nadszedł czas, aby przestać się bać i jako silny suweren zamanifestować niezgodę wobec karygodnego deptania przed rząd podstawowych praw i swobód obywatelskich.

To są ostatnie chwilę dla wielu, aby ratować działalności, ale także praworządną, demokratyczną Polskę! #otwieramy

Najwyższa pora zrozumieć, że nie ma co czekać, aż ferajna Morawieckiego pospieszy nam z bezinteresowną pomocą. Wspieranie polskich przedsiębiorców nie leży w kręgu zainteresowań rządu (i naiwny ten, kto pokłada w nim nadzieje!) Pod pretekstem ratowania ludzkiego życia, wprowadzają kuriozalne obostrzenia, które w rzeczywistości mają zatuszować podupadający system opieki zdrowotnej. Ale chwila, czy nie zrujnował go sam PiS..? (To oczywiście pytanie retoryczne). O konieczności wpływu na polityczną rzeczywistość przekonują sfrustrowani właściciele firm na facebookowej grupie “Strajk Przedsiębiorców”. Ku wielkiej uciesze, słowa coraz częściej zamieniają się w czyn!

Kancelaria Artis, która aktywnie pomaga Polakom odnaleźć się w nowych, bezprawnych realiach, stworzyła listę niezgodnych z prawem nakazów i zakazów. A trochę ich jest. Zapoznać się z nimi możecie TUTAJ. Imponująca ilość prawnych niuansów prawda?

Jednym z wyszczególnionych punktów, jest zakaz prowadzenia działalności gospodarczej, jaki rząd wprowadził od marca 2020 roku. Zgodnie z orzeczeniem sądu w Opolu w wyroku II SA/OP/219/20 jest to działanie niezgodne z polską prerogatywą. Organ orzekający zastrzegł, że zakaz ten mógłby być wprowadzony wyłącznie w przypadku gdyby rząd ogłosił stan klęski żywiołowej. Jak wszyscy wiemy tak się jednak nie stało.

Przedsiębiorco, nie jesteś sam!

“Kochani #otwieraMY, ale bez was nie damy rady. Każda knajpa, club siłownia oraz inne miejsce potrzebuje was klientów. Czy możemy na was liczyć? Lista otwartych podmiotów będzie zamieszczona na naszym profilu i aktualizowana “- czytamy na fanpage Kancelarii Artis. Na liście pojawiło się już kilka firm. Wygląda na to, że ludzie coraz śmielej myślą o wznowieniu działalności. Dla niektórych jest to jedyna szansa na zachowanie pielęgnowanego przez lata biznesu. Pojawiło się jednak pytanie, czy na usług będzie podaż. Kancelaria postanowiła zapytać o to samych internautów. Odzew okazał się być liczny, a pod postem przeczytać można same przychylne komentarze. W ludziach widać potrzebę powrotu do normalnego życia. “Jestem za. Brawo ! Będę wpierać lokalne inicjatywy. Oby wszyscy przedsiębiorcy poszli tym śladem”. – rzucił ktoś pod wpisem. Poruszenie widać także na grupie “Strajku Przedsiębiorców” . Oby to był początek dobrej zmiany.

NIE MOŻEMY DOPROWADZIĆ DO SYTUACJI KIEDY BEZPRAWNIE WPROWADZANE ZASADY NISZCZĄ NAM ŻYCIE, A WOLNOŚCI OBYWATELSKIE ODDAJEMY WALKOWEREM.

Przedsiębiorcy, jesteśmy z Wami !

#otwieramy


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments