fbpx

Owsiak zapowiada ostry patriotyczny głos w obronie praworządności. “Tak mi dopomóż rock’and’roll” -niech Rock’and’Roll będzie z tobą


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

– Kiedyś mówiłem łagodnie, teraz wypowiadam się ostrzej, co nie wszystkim się podoba. Sąd jednak przyznał, że mam prawo do takich wypowiedzi, bo na tym polega wolność artystyczna.

Zabiorę więc głos i w tym roku. Moi słuchacze chcieliby, bym upomniał się o praworządność, przypomniał politykom, by nas nie dzielili, nie odhumanizowywali i nie sięgali po język nienawiści. Ale ktoś napisał mi też, bym przypomniał słowa przysięgi, którą zawsze wygłaszamy na początek festiwalu. Mówimy w niej:

„To jest mój kawałek ziemi, który będę szanował i o który będę dbał. To jest mój dom, w którym panuje miłość, tolerancja, braterstwo i przyjaźń.

Tak mi dopomóż rock’and’roll”. I myślę, że to najważniejsze, co powinienem powiedzieć: dbajmy o nasz kawałek ziemi, pielęgnujmy tolerancję i przyjaźń.

Program Festiwalu Pol’and’Rock na Polandrockfestival.pl

Jerzy Owsiak zaprasza na największa domówkę świata – przygotowania trwają w całej Polsce

Najpiękniejsza Domówka Świata ma wiele plusów! Zdecydowanie można do nich zaliczyć własną… strefę gastronomiczną. Bez kolejek i z takim menu, jakie lubicie najbardziej. Ale kto z sentymentem nie wspomina wspólnego jedzenia festiwalowych obiadów, integracji w oczekiwaniu na swoją porcję czy też grupowych wypraw na strefę gastronomiczną? To wszystko miało swój urok! Mega hot-dogi i ziemniaczki z kefirem co roku królowały na kostrzyńskim polu, a z każdą edycją festiwalu oferta była coraz bogatsza. 

Chcąc zachować ten wyjątkowy „smaczek” Festiwalu, na Najpiękniejszej Domówce Świata postawiliśmy na wspólne gotowanie z dobrą muzyką w tle. Zupełnie jak w strefie gastronomicznej, gdzie można było delektować się obiadem i jednocześnie słuchać koncertów. Tradycje kostrzyńskiego pola przeniosły się do strefy on-line, dlatego i o tej kwestii nie można  było zapomnieć. Tak zrodził się piątkowy cykl „Jurek gotuje”, oglądany z niemal każdej części Polski, a także wśród fanów zagranicą. Choć byliśmy daleko od siebie, udało się zdalnie pichcić i poczuć smak festiwalu. Na naszym kanale KręciołaTV na YouTube oraz Facebooku Pol`and`Rock Festival znajdziecie te kulinarne inspiracje, które Jurek dostarczał Wam w ciągu ostatnich tygodni. Festiwal online nie oznacza jednak, że nie możemy odtworzyć niezapomnianego klimatu w dowolnym miejscu. To główna idea, która przyświeca projektowi Najpiękniejszej Domówki Świata! Bo co jak co, ale bez gastronomii chyba nikt nie wyobraża sobie festiwalu. 

Zobaczcie odcinek Domowej Orkiestry, w którym Jurek gotuje jedną z kultowych festiwalowych potraw: Więcej na stronie Najpiękniejsza Domówka Świata…od kuchni


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments