fbpx

To skandal! Policjanci przeszkadzali posłom wykonywać ich obowiązki podczas konferencji poświęconej oświadczeniom majątkowym Morawieckiego i Szumowskiego.


10.3k
Subksrybuj nas na Google News

Posłowie KO apelują do prezydenta Dudy, aby nie chował ustawy o jawności majątków w Trybunale Konstytucyjnym. W pewnym momencie podchodzi obcy człowiek próbuje przeszkadzać w konferencji prasowej

Wy chce sprzedać Polkę ruskim ! Wykrzykiwał jegomość utrudniając wykonywanie obowiązków posłom Rzeczpospolitej

Wręcz niewyobrażalną byłaby sytuacja gdyby, konferencja prowadzona przez działaczy partii obozu rządzącego była zakłócona w ten sposób. Taki jegomość zostałby natychmiast zatrzymany i pod pretekstem wylegitymowania odwieziony na komisariat np w oddalonym o 30 km Legionowie.

Mamy najlepszy rząd jakikolwiek był w naszym kraju od 90 roku nie licząc wcześniej. – wykrzykiwał dalej

Jak się okazało ten nieznany “przypadkowy” mężczyzna zaopatrzony w mały transparent, okazał się też wielbicielem władzy komunistycznej. Przed rokiem 90-tym rządzili komuniści. Zachwalając ten rząd jako najlepszy nie licząc tych z przed 90 -tych lat , wskazuje na sympatię do rządów komunistycznych.

Pomimo obecności Policjantów stojących tuż obok, nieznany człowiek dalej próbował przerwać konferencję. Najmocniej właśnie wtedy gdy wtedy posłowie mówili o ukrywaniu majątku przez premiera Morawieckiego. Na materiale widać przyglądającego się Policjanta trzymającego w ręku radio służące do, łączności z przełożonymi.

Morawiecki zataił w oświadczeniach majątkowych posiadane mieszkania w Warszawie i we Wrocławiu, oraz działki które kupił od kościoła katolickiego.

W normalnych okolicznościach gdybyśmy byli z PiSu

W normalnych okolicznościach, ten Pan , zbliżając się do parlamentarzystów, gdybyśmy byli z PiSu oczywiście otrzymał by karę co najmniej 10 tysięcy złotych za naruszenie tej odległości dwóch metrów, która to odległość nie obowiązuje nas ponieważ wykonujemy w tej chwili nasze obowiązki.

Policja interweniowała w najgorszy możliwy sposób utrudniając pracę posłom.

Policjant odprowadził nieznanego mężczyznę o około metra może ciut więcej w samych środku kadru konferencji prasowej posłów toczył z nim dyskusję. Albo robił to świadomie, albo wykazał się kompletnym brakiem wyszkolenia i logicznego pomyślunku.

Jeżeli robił to świadomie to należy mu się medal od Morawieckiego. Świadomie czy nie, było to zapewne utrudnianie pracy posłom. Policjanci nie oddalili się z mężczyzną dyskutowali na głos, przeszkadzając w ten sposób w prowadzeniu konferencji prasowej.

Do polityki nie idzie się po pieniądze, ostatnio ucichły te słowa Jarosława Kaczyńskiego

Pełna jawność w życiu publicznym❗️ Apelujemy do prezydenta Andrzeja Dudy o wycofanie ustawy o jawności majątków rodzin polityków z Trybunału Konstytucyjnego, która leży tam od 7 miesięcy, i niezwłoczne podpisanie jej. Należy upublicznić ukryte majątki czołowych polityków w Polsce!

?Na żywo: konferencja prasowa Poseł Michał Szczerba i Aleksandra Gajewska. Oglądajcie i komentujcie!?Pełna jawność w życiu publicznym❗️ Apelujemy do prezydenta Andrzeja Dudy o wycofanie ustawy o jawności majątków rodzin polityków z Trybunału Konstytucyjnego, która leży tam od 7 miesięcy, i niezwłoczne podpisanie jej. Należy upublicznić ukryte majątki czołowych polityków w Polsce!

Opublikowany przez Platforma Obywatelska Niedziela, 31 maja 2020

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

10.3k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
5
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
4
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments