fbpx

Nowa niedziela handlowa! Lewica: “pracownicy bez dodatku za pracę”!


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Stało się. Poprawka Lewicy do uchwały o niespodziewanej niedzieli handlowej 6 grudnia została odrzucona wspólnymi głosami PO i PiS! Co to oznacza?

Lewica złożyła poprawkę do uchwały o nowej niedzieli handlowej 6 grudnia 2020 roku. Był to niespodziewany rzut, gdyż wcześniej nie zakładano, że takowa się pojawi na początku grudnia. Posłowie Lewicy wnieśli poprawkę o wypłacenie pracownikom dodatkowej rekompensaty. Poprawka nie została wzięta nawet pod uwagę! Senatorowie PiS wspólnie z PO zagłosowali za uchwałą, bez wzięcia pod uwagę pracowników. Dla partii “prospołecznej”, za jaką uważa się Prawo i Sprawiedliwość wypłaty dla pracowników powinny być ważne.

To już kolejny raz, gdy rząd nie liczy się z osobami zatrudnionymi w jakimkolwiek sektorze gospodarki. Medycy, pracownicy gastronomii, rolnicy mają PiSu po prostu dość. Ile jeszcze świadectw musi wystawiać sobie polski rząd, aby odsunąć go od władzy? Póki co, o prawa pracownicze upomina się otwarcie wyłącznie Lewica. Wystarczy spojrzeć na jej program, aby zorientować się w jaki sposób wpłynęłaby na pozycję pracowników w Polsce.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments