Obrzydliwy ulotki “Tajny plan Trzaskowskiego” roznoszone sa na wschodniej Polsce.Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/e2w/gazetaplus.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 275

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/e2w/gazetaplus.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 275

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/e2w/gazetaplus.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 275

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/e2w/gazetaplus.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 275
9 comments, 9.4k
Subksrybuj nas na Google News

PiS chciał żeby kampania skierowała się na osoby LGBT i tak się stało. W mediach aż huczy. W tle prawdopodobnie największa afera nowej Polski ale nikt o nie nie mówi. Temat zastępczy zagrał idealnie. Żeby jeszcze podkręcić atmosferę na ścianie wschodniej roznoszone są ohydne ulotki.

To najgorsza kampania wyborcza w nowej Polsce po czasach komunistycznych. Zagrabiona telewizja publiczna, setki afer, złodziejstwo, krętactwo władzy przykrywane jest tematem mniejszości LGBT.

Wytworzona jest już taka atmosfera jakby te osoby LGBT opanowały cały kraj i chcą na siłę wszystkich przekonywać do swoich poglądów. Prawda jest zupełnie inna, to jest mniejszość i naprawdę nie jest tak łatwo taką osobę znaleźć. Z pośród setek znajomych może się trafić najwyżej kilka. Po za tym nic mi te osoby i w niczym nie wadzą ani nie przeszkadzają.

Sądzę, że plan Pis jest prosty, chcą jeszcze bardzie zradykalizować swoje przekazy i przejąc wyborców konfederacji. Nie widzę w tym innego sensu.

PiS osiągnął już dno dna. Internauta podzielił się znaleziona ulotką, nie będę jej opisywał, bo naprawdę robi się niedobrze gdy się to czyta. Bardziej martwi mnie to że wygląda to na robotę profesjonalisty. Ten mógł to zrobić na podstawie badań, które mogły powiedzieć co do ludzi trafi najlepiej. To przykre że śród Polaków jest tak mały poziom świadomości.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

9 comments, 9.4k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
7
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
10
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
4
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
18
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Basia
Basia
5 miesięcy temu

A od kiedy to Kaczynski zajmujesz sie ukladaniem programu wyborczego dla Trzaskowskiego???

Zapomniales dopisac o nauce masturbacji dla płodu powyzej 16 tyg.,o obowiazkowym dlubaniu w nosie,o sikaniu na siedząco ,i naklanianiu ludzi do marzen.

Leinad
Leinad
5 miesięcy temu

Trzeba być kompletnym idiotą o IQ ślimaka winniczka! Takie ulotki mogą być dawane parafianom (mężczyzna ze wsibez ogładywykształceniazacofany) bo człowiek rozumny w takie brednie nie uwierzy !!!!!!!!!!!!!!!!

Mir
Mir
5 miesięcy temu

Kwaśniewski był dobrym prezydentem. Lech Kaczyński nie miał spełnionej prezydentury, ale również wniósł coś dobrego dla nas wszystkich Polaków. Jak pojedzie się do Gruzji to powiedzą: aaa Lech Kaczyński… i żywią sympatię z jego powodu wobec Polaków. Lech Kaczyński to nie Jarosław Kaczyński powinniśmy o tym pamiętać. Lech Kaczyński nie był czarnym długopisem swojego brata a jego prezydentura była wówczas rozsądna bez wyraźnego podziału społeczeństwa. Obecny Prezydent niestety nie jest tą osobą na która chcę głosować, jest bezbarwnym długopisem powiewającą niczym chorągiewka na wietrze w kierunku w którym kichnie eskalujący ludzkie podziały w społeczeństwie Prezes PIS. Ja chcę Prezydenta prawdziwego,… Czytaj więcej »

zorka
zorka
5 miesięcy temu

To się nadaje do prokuratora > a prokurator to człowiek PiSu.

gość
gość
5 miesięcy temu

Rany, poprawcie te literówki, przecież to wygląda, jakby pisało dziecko z podstawówki i to nierozgarnięte. “Obrzydliwy” ulotki? “Na wschodniej Polsce”?

Kielus
Kielus
5 miesięcy temu

A od kiedy Opole jest na wschodzie Polski ?

iiiiiii
iiiiiii
5 miesięcy temu

to jest we Wrocławiu. Jakieś bydle podrzuciło mi to na poczekalnie

Orzeł
Orzeł
4 miesięcy temu

Proszę czytać ze zrozumieniem ten plan pana Trzaskowskiego.bo to jest jego plan a nie PiSu. Inteligentny człowiek porówna to z poczynaniami i słowami wypowiadanymi przez p.Trzaskowskiego i wnioski ma gotowe.Po czynach poznacie każdego. Trzeba używać rozumu. Sam jestem odmieńcem orjętacji seksualnej nie odnoszę się z tym i nie rozgłaszam bo to moja osobista sprawa.choć znajomi wiedza o trym. Nigdy nikt przez to mnie nie prześladował. ale też nigdy nie zmuszałem nikogo do postępowania i myślenia mojego. Szacunek i życzliwość nawzajem życzę wszystkim. .

Jarek
Jarek
4 miesięcy temu

PiS od dawna jest dnem moralnego bagna, ale teraz przeszli samych siebie!!
Trzeba być zwykłym szmaciarzem żeby na działać jako pisor, a idiotą żeby na nich głosować!