fbpx

Oburzenie w sieci. Młodzieżówka SLD upamiętniła zbrodniarza!


7 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Czy osoba, pod rządami której, zamordowano kilkadziesiąt tysięcy Polaków może być bohaterem? Okazuje się, że tak! Federacja Młodych Socjaldemokratów wprawiła wszystkich w osłupienie, wychwalając na Facebooku Bolesława Bieruta, niesławnego dyktatora stalinowskiego. Bierut to współautor ponad 10-letniego terroru, fałszowania wyborów, całkowitej służalczości wobec ZSRR. Pogrąża go też bycie agentem tego kraju. Według historyków, odpowiada za około 50 tysięcy istnień ludzkich!

Marionetka Stalina

Bolesław Bierut to prawdopodobnie najbardziej służalczy, wobec innego kraju, polski polityk w historii. Jeszcze przed zakończeniem 2 wojny światowej szpiegował na rzecz Kremla, będąc agentem NKWD. W późniejszym okresie prezentował skrajnie promoskiewską wizję naszego kraju, wcielając w życie wiele pomysłów z terroru stalinowskiego. To właśnie za czasów Bieruta sfałszowano wybory, prześladowano przeciwników politycznych, z których część zamordowano. Codziennością był kult jednostki, a nawet krwawe walki wewnątrz własnego obozu. Nikt inny, tylko on sam, własnoręcznie ingerował w śledztwa, niejednokrotnie sugerując, jakich tortur należy użyć wobec konkretnych osób. Okazuje się, że mając tyle na sumieniu, są w Polsce osoby, które stawiają go jako autorytet. I nie chodzi o jakieś przypadkowe jednostki, tylko potencjalne przyszłe szeregi polskiej Lewicy.

Skandaliczny wpis Młodych Socjaldemokratów.

Powyższy wpis został udostępniony na profilu społecznościowym. – Lata przywództwa Bieruta to przede wszystkim lata niebywałego postępu cywilizacyjnego, gospodarczego i społecznego – czytamy. Pean długo nie przetrwał, spotkał się z olbrzymim oburzeniem. Prawdą jest, że nie można krytykować wszystkiego, co wtedy się działo, odbudowanie kraju po wojnie to niewątpliwy sukces. Jednak koszty i styl sprawowania władzy klasyfikują Bieruta wśród najczarniejszych charakterów tego okresu. Po kilku godzinach pojawiło się tłumaczenie lidera Socjaldemokratów, według którego “wpis został zamieszczony bez zgody osoby odpowiedzialnej za social media”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

7 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
8
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
krzysztof
krzysztof
4 miesięcy temu

Sami jesteście zbrodniarzami bieruta oceniam pozytywnie precz z prawicą i liberałami !

krzysztof
krzysztof
4 miesięcy temu

Precz z kapitalizmem !

Leszek Balcerowicz
Leszek Balcerowicz
Odpowiedź do  krzysztof
4 miesięcy temu

Kapitalizm jest w pytę

Guderian
Guderian
4 miesięcy temu

o wy zj..by XD

Jan
Jan
4 miesięcy temu

cóż można powiedzieć, akurat jeśli chodzi o SLD to jest to partia w pewnym sensie komunistyczna, także nie dziwi to, że czczą komunistów z krwi i kości.

Dawid
Dawid
4 miesięcy temu

No niechby Bierut na chwile podniosl glowe i probowal wybic sie na niepodleglosc. To byly czasy stalinowskie i w ocenach trzeba ten fakt uwzglednic i nie zadac od nikogo rzeczy niemozliwych.To tak jakby od przewodniczacego Judenratu w Warszawie w czasie okupacji zadac, by postawil sie Niemcom. Nic by nie osiagnal a zycie by stracil natychmiast. Historia IV RP lubi demonizowac czasy PRL. To nie jest uczciwe. Czasy stalinowskie trzeba oceniac troche inaczej niz okres po 1956 r. A w ogole to nawet Gierek mogl miec cudowne motywacje i chciec zrobic wiele dobrego, ale Polska miala ograniczona suwerennosc, a komunisci musieli… Czytaj więcej »

JJJ
JJJ
4 miesięcy temu

Hehe, jaka lewica tacy ich bohaterowie 🙂 choć nic nie przebije megabohatera lewicy Che 😀 zwłaszcza tej walczącej o równość LGBT