fbpx

Oburzony ksiądz Lemański zwyzywał PiS. “Wy silni w mo**ach, tchórze!”


2 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Ksiądz Wojciech Lemański w ostrych słowach zwrócił się do polityków Prawa i Sprawiedliwości. Duchowny zareagował na słowa białoruskiego dyktatora Aleksandra Łukaszenki.

Wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski (PiS) nie tak dawno bardzo pozytywnie wypowiadał się o Łukaszence nazywając go “ciepłym człowiekiem”.

– Jeśli chodzi o ten ludzki to panu mówię, że zależy absolutnie panu prezydentowi Łukaszence na interesie Białorusi, to widać. I widać to, że jest człowiekiem takim ciepłym – mówił Karczewski do dziennikarza w 2016 r.

Przypomnijmy, że na linii Warszawa-Mińsk jest ostatnio bardzo gorąco. Łukaszenka grozi, że jako Polacy “dostaniemy w mordę”.

– Nie zamierzamy z nikim prowadzić wojny, nie chcemy wojny, ale jeżeli do nas będą w taki sposób się odnosić, jak to było pod koniec ubiegłego roku i teraz, dostaną w mordę i to bardzo mocno – powiedział Łukaszenka o Polakach.

Ks. Lemański nie wytrzymał

Ksiądz Lemański nie przeszedł obojętnie obok słów białoruskiego dyktatora. Ksiądz zwraca się do polityków Prawa i Sprawiedliwości za pośrednictwem Facebooka.

-No i co teraz, pisowscy mocarze? Kaczyński, Duda, Morawiecki, Karczewski, Macierewicz, Brudziński, Ziobro, czy Błaszczak. Który z was wystąpi jako pierwszy? Który na forum międzynarodowym “da w mordę” dyktatorowi Białorusi? Wy, silni w mordach, tchórze spod Smoleńska. Zamarzyło się wam mocarstwo nad Wisłą. Skłóciliście Polskę z wszystkimi wokoło. A teraz Łukaszenko krzyknął – Sprawdzam ! I co zrobicie? Poskarżycie się USA? A może Niemcom, może Francuzom? “Król jest nagi.” Co za sromota – skomentował.

Zgadzacie się z księdzem Lemańskim?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
12
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maria
Maria
1 rok temu

Brawo ksiedz Lemanski

Rysiek
Rysiek
1 rok temu

Teraz to tylko, aby lewica z sędziami niezawisłym i zorganizowała aresztowanie całego PiS, z powodu postawienia Narodu Polskiego w niebezpieczeństwie wybuchu konfliktu zbrojnego spowodowanego bezmyślną polityką partii PiS wobec sąsiednich Narodów Polski.
Nikt ze zdrowym rozsądkiem do czegoś takiego by nie dopuścił ! Wiadomo że PiS ma na sali sejmu przewagę, więc demokratyczna zabawa w kotka i myszkę na sali sejmu musi się skończyć.
W obronie ojczyzny każdy środek jest dozwolony. Mam nadzieję że stanie się to jak najszybciej.