Ociepa z minister PiS: “Kariera Trzaskowskiego i PO jest oparta na dzieleniu Polaków, nazywaniu patriotów faszystami, wyzywaniu osób starszych albo wierzących moherami.


1 comment, 3.9k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Redaktor Morozowski zadał pytanie gościom czy takie dzielenie Polaków “w czasie kampanii, już po kampanii będzie można zszyć łatwo z powrotem“. Trudno było czasami zrozumieć o co chodzi ministrowi PiS, chciał wyraźnie umieścić przekazy dnia, ale nie do końca mu to wyszło, tak się zakręcił chłopina że na koniec obraził połowie Polski

Europoseł Arłukowicz twierdził że Rafał Trzaskowski nie dzieli Polaków. Wręcz przeciwnie, będzie on występował w obronie mniejszości i słabszych grup społecznych. Chcemy żyć w państwie w którym silny broni praw słabszego, a nie depcze prawa słabszego tylko dlatego że jest w danym momencie silny.

Minister Ociepa zaczął od tego że teza która Morozowski zawarł w pytaniu jest nieprawdziwa. Ma na myśli że prezydent Andrzej Duda w swojej kampanii nie dzieli Polaków. Gość śledził że został zaproszony na poważną rozmowę a w pierwszym pytaniu TVN broni Rafała Trzaskowskiego. Ży udowodnić swoje racje że to właśnie PO i Trzaskowski dzielą polaków powiedział –

to kampania Platformy i to nie ta teraz tylko, tylko cała kariera Rafała Trzaskowskiego i PO jako takiej jest oparta na dzieleniu Polaków.

Na nazywaniu patriotów faszystami, na wyzywaniu osób starszych albo wierzących moherami.

Dzisiaj rozumiem, że państwo z platformy próbujecie to odreagować ale nie ma potrzeby w to wchodzić, przytoczmy tylko fakty o charakterze merytorycznym.

Nie dowiedzieliśmy się co miał jeszcze na myśli minister Ociepa, ponieważ redaktor Morozowski przewał mu, podpowiadając że za bardzo się zagalopował i zaraz może być pozwany w trybie wyborczym. Na przestrogi prowadzęcego minister odpowiedział

Proszę nie żartować, teraz mnie Pan straszy ,

Dalej tłumaczył że odniósł się do słów Donalda Tuska i tego co przed chwila powiedział Arłukowicz. Niestety nie wiem co miał na myśli minister tak tłumacząc swoje wcześniejsze słowa. Mówił ogólnie że niektórzy ogólnie jątrzą, ale chodzi o wieś małe miasteczka, duże miasta. Dalej nie wiadomo o czym mówił minister widocznie sala ta sytuacja wybiła go z myśli jaką miał zamiar przekazać.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3.9k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
4
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rys
Rys
2 miesięcy temu

A wy pisowcy podzieliliście naród na lepszy i gorszy sort. Nigdy Wam tego nie wybaczymy